Pod Wieżyczkami, Hotel Pracowniczy

Mieszkania pracownicze

Noclegi i kwatery prywatne
ul. Wysockiego 4, 05-120 Legionowo mazowieckie
(1 review) napisz opinię
Pod Wieżyczkami, Hotel Pracowniczy
ul. Wysockiego 4, 05-120 Legionowo mazowieckie
NIP
5361766909
Telefon
Pod Wieżyczkami, Hotel Pracowniczy

Informacje

Opis działalności firmy Pod Wieżyczkami, Hotel Pracowniczy w Legionowo
Jako Pod Wieżyczkami, Hotel Pracowniczy funkcjonujemy na rynku od 2015 roku. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Legionowie, na terenie województwa mazowieckiego. Zajmujemy się wynajmowaniem kwater pracowniczych. Właścicielem firmy jest Konrad Obidziński. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Prowadzimy hotel pracowniczy Pod Wieżyczkami, w którym zapewniamy komfortowy i przytulny długoterminowy nocleg dla pracowników. Obiekt położony jest niedaleko centrum Legionowa, w dogodnym punkcie komunikacyjnym. Obok budynku znajduje się parking, który jest stale monitorowany, w związku z czym nasi goście nie muszą się martwić o swój samochód.

Do Państwa dyspozycji jest dziesięć pokoi: 2-, 3-, 4- i 5-osobowe. Łącznie posiadamy 30 miejsc noclegowych. Zapewniamy pokoje w wersji Comfort z tv, łazienką i internetem, a także Standard z takim wyposażeniem jak telewizja, łazienka ogólnodostępna i internet. Goście mogą korzystać również z aneksu kuchennego, gdzie można przygotować posiłki po ciężkim dniu w pracy.

Szczegóły na temat oferty oraz cennik znajduje się na stronie internetowej.

Zapraszamy!
Zasięg działania
Firma Pod Wieżyczkami, Hotel Pracowniczy z lokalizacji: Legionowo świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Aktualności

Hotel pracowniczy

30.05.2022

Pod Wieżyczkami to hotel pracowniczy, zapewniający gościom długoterminowy wynajem pokoi. Do ich dyspozycji są pokoje dwu, trzy, cztero i pięcioosobowe, wyposażone między innymi w telewizor, łazienkę i internet. Bez problemu mogą skorzystać oni też z aneksu kuchennego. Obok budynku mieści się monitorowany parking, na którym można zostawić samochód.

Pokój

05.07.2022

Hostel Pod Wieżyczkami to idealne miejsce dla pracowników, szukających długoterminowego, taniego pokoju na wynajem. Obiekt znajduje się niedaleko centrum miasta, w dogodnej lokalizacji komunikacyjnej. Obok niego mieści się parking samochodowy, który jest monitorowany. Hostel oferuje pokoje dwu, trzy, cztero i pięcioosobowe, z pełnym wyposażeniem, w tym internetem, łazienką i telewizorem.

Opinie

(1 review) napisz opinię
A
Artur
Bardzo fajny i niedrogi hotel pracowniczy. Mają wszelkie udogodnienia takie jak telewizja, czy internet. Polecam.