Restauracja - Zajazd pod Złotym Okoniem

Restauracja serwująca dania rybne z salą na wynajem

Restauracje
ul. Warszawska 49, 05-140 Serock mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(22) 782 69 59
Adres korespondencyjny
ul. Warszawska 49, 05-140 Serock mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Rodzinna firma, która należy do Marka Grabowskiego znajduje się w Serocku, w województwie mazowieckim. Tam też mieści się restauracja Zajazd Pod Złotym Okoniem. Zapraszamy!
Produkty i usługi
Historia naszej firmy sięga, aż lat 80-tych, kiedy zdecydowaliśmy się otworzyć sklep rybny. Od tej pory staliśmy się specjalistami nie tylko w zdobywaniu, ale również przyrządzaniu dań rybnych. Nasi goście mogli rozsmakować się w świeżych rybach, które podawaliśmy pod różną postacią. Coraz większa ilość Klientów pozwoliła nam rozwinąć rodzinny interes. Dziś jesteśmy właścicielami restauracji Złoty okoń, a także sklepów rybnych i wędkarskich. Prowadzimy także bar szybkiej obsługi, gdzie można zjeść równie smaczne dania z kurczaka, czy świeżych jaj.

Nasza restauracja to przytulny zakątek, gdzie można spokojnie zjeść obiad z przyjaciółmi lub rodziną i odpocząć. W środku znajdują się dwie sale konsumpcyjne. Obsługa jest cały czas do Państwa dyspozycji. Chętnie pomoże w wyborze dania i opisze, co znajduje się w naszym Menu. Starannie dobieramy wszystkie produkty podczas przygotowywania posiłków. Zależy nam na tym, aby każdy Klient znalazł dla siebie coś wyszukanego. Posiłki są tworzone na bazie świeżych ryb, warzyw, ziół i krystalicznej wody.

Oferujemy Państwu usługę organizacji imprezy okolicznościowej. W naszej sali odbyły już takie imprezy jak:
- chrzty i komunie,
- wesela,
- osiemnastki,
- jubileusze,
- bankiety,
- przyjęcia okolicznościowe,
- imprezy integracyjne,
- przyjęcia świąteczne,
- wigilie.

Pierwsza sala może pomieścić do 70 gości, a druga 50. Wystrój restauracji zapewnia niezwykłą i rodzinną atmosferę. Do Państwa dyspozycji jest bar i taras,a także dwa place zabaw dla dzieci. Przygotowujemy dania gorące, przystawki, słodycze oraz gorące i zimne napoje.

Robimy wszystko, aby każdy gość został profesjonalnie obsłużony. Zapraszamy do kontaktu z restauracją Złoty Okoń w Serocku.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych województw:
Nowy Dwór Mazowiecki, Maków Maz., Ożarów Maz., Legionowo, Pułtusk, Warszawa, Wyszków

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń