Kwiaciarenka Maria Ruta

Kwiaty na każdą okazję

Kwiaciarnie
ul. Spółdzielcza 9/46, 05-300 Mińsk Mazowiecki mazowieckie
Poniedziałek 9:00 - 18:00
Wtorek 9:00 - 18:00
Środa 9:00 - 18:00
Czwartek 9:00 - 18:00
Piątek 9:00 - 18:00
Sobota 10:00 - 16:00
Niedziela 10:00 - 15:00
(1 opinia) napisz opinię
Kwiaciarenka Maria Ruta

Informacje

Opis działalności firmy Kwiaciarenka Maria Ruta w Mińsk Mazowiecki
Kwiaciarenkę założyłam w 2019 roku. Jej siedzibę zlokalizowałam w Mińsku Mazowieckim. Nazywam się Maria Ruta.
Produkty i usługi
Jestem wykwalifikowaną florystką. Ukończyłam prestiżowy kurs florystyki i uczyłam się do najlepszych. Dzięki temu wykonuję wspaniałe kompozycje z różnego rodzaju kwiatów. Łączę nieoczywiste rośliny, jak choćby cięte kwiaty z ziołami i układam z nich bukiety okolicznościowe. Moje kompozycje cechują się lekkością i nowoczesnym akcentem.

W ofercie mam:

- kwiaty cięte,
- kwiaty doniczkowe,
- kompozycje w szkle,
- bukiety okolicznościowe,
- dekoracje.

Wykonuję bukiety ślubne, dla rodziców Państwa Młodych, dla druhen oraz bukiety na urodziny czy innego rodzaju okazje. Dodatkowo zajmuję się dekorowaniem sali weselnej oraz kościoła. Dekoruję kwiatami także samochody do ślubu.

Zamówić u mnie można też wieńce i wiązanki pogrzebowe. Poza tym przygotowuję kompozycje kwiatowe, które stawiane są na nagrobkach po pogrzebie. Zamówić można takie, które odpowiadają aktualnej porze roku i okazji.

Uzupełnieniem oferty są dekoracje wnętrz, w tym świece zapachowe. Mam też dekoracje na urodziny, imieniny czy jubileusze.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, przyjmuję zamówienia na kwiaty i dekoracje online za pośrednictwem mojej strony internetowej.

Zapraszam do skorzystania z usług - Maria Ruta.
Zasięg działania
Firma Kwiaciarenka Maria Ruta z lokalizacji: Mińsk Mazowiecki świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(1 opinia) napisz opinię
B
Bianka
Świetnie, że można mieć do tej pani zaufanie. Wiem, że zrobi mi wspaniały bukiet ślubny. Już tyle jej prac widziałam, że na pewno nie będę zawiedziona.