"Dekar" s.c. Stacja Kontroli Pojazdów Zakład Mechaniki Pojazdowej

Mechanika Pojazdowa, Stacja Kontroli Pojazdów, Regeneracja Wtryskiwaczy.

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
ul. Azaliowa 12, 26-652 Janiszew mazowieckie
(13 opinii) napisz opinię
"Dekar" s.c. Stacja Kontroli Pojazdów Zakład Mechaniki Pojazdowej
ul. Azaliowa 12, 26-652 Janiszew mazowieckie
NIP
7962124507
Telefon
"Dekar" s.c. Stacja Kontroli Pojazdów Zakład Mechaniki Pojazdowej

Informacje

Opis działalności firmy "Dekar" s.c. Stacja Kontroli Pojazdów Zakład Mechaniki Pojazdowej w Janiszew
Prowadzimy warsztat samochodowy o nazwie Dekar, który istnieje na rynku już od 1997 roku. Nasza siedziba znajduje się w Janiszewie, na terenie województwa mazowieckiego. Właścicielami są Grzegorz i Dariusz Kowalczyk.
Produkty i usługi
Oferujemy szeroki zakres usług w dziedzinie mechaniki pojazdowej, diagnostyki i kontroli pojazdów oraz naprawy wtryskiwaczy. W celu zapewnienia kompleksowych usług na najwyższym poziomie dbamy o nowoczesne wyposażenie naszego warsztatu. Ciągle inwestujemy w rozwój zakładu, a także naszych pracowników, nieustannie podnosząc im kompetencje, które idą w parze z wieloletnim doświadczeniem.

W naszym zakładzie wykonasz:
- wymiana oleju,
- wymiana filtrów,
- naprawy zespołów napędowych,
- obsługi techniczne okresowe,
- obsługa i naprawa klimatyzacji,
- kasowanie inspekcji serwisowych,
- naprawa układów kierowniczych, zawieszeń,
- naprawy samochodów osobowych i dostawczych,
- diagnostyka komputerowa silnika, ABS, Air Bag,
- pomiar oraz ustawianie zbieżności i geometrii zawieszenia.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów stale poszerzamy zakres oferowanych usług. Od kilku lat posiadamy profesjonalną pracownię naprawy wtryskiwaczy diesla. Naprawiamy oraz testujemy także wtryskiwacze. Zajmujemy się wtryskiwaczami jedno i dwu sprężynowymi, cewkowymi, piezoelektrycznymi. Czyścimy i testujemy także pompowtryskiwacze grupy VAG.

Wykonujemy również badania, takie jak:
- badanie amortyzatorów,
- mierzenie poziomu hałasu,
- analiza spalin i zadymienia,
- regulacja i ustawienie świateł,
- sprawdzenie skuteczności działania hamulców,
- sprawdzenie i regulacja geometrii kół jezdnych,
- sprawdzenie zawieszenia na ścieżce diagnostycznej,
- pomiar współczynnika przepuszczalności światła szyb pojazdu.

Rozszerzyliśmy swoją działalność także o Stację Kontroli Pojazdów Kat. A, B, T, C, D, E. Wykonujemy przeglądy rejestracyjne okresowe z wpisem do dowodu rejestracyjnego oraz przeglądy rejestracyjne pojazdów sprowadzonych z zagranicy. Dotyczy to samochodów osobowych, ciężarowych i ciągników rolniczych. Prowadzimy także dodatkowe badania techniczne np. w przypadku skierowaniu pojazdu do badania przez odpowiedni organ, bądź w przypadku kolizji.

Zapraszamy do współpracy z warsztatem Dekar z Janiszewa.
Zasięg działania
Firma "Dekar" s.c. Stacja Kontroli Pojazdów Zakład Mechaniki Pojazdowej z lokalizacji: Janiszew świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Aktualności

dekar

30.03.2024

Z badań technicznych na stacji kontroli pojazdów DEKAR skorzystać mogą właściciele zarejestrowanych jednośladów — motocykli, motorowerów — a także ciągników rolniczych, przyczep, samochodów osobowych, dostawczych i busów o DMC do 3,5 t, w tym samochodów z instalacją gazową czy po zamontowaniu haka do holowania przyczepy.Stacja przeprowadza też kontrole stanu technicznego pojazdów używanych przed ich zakupem.

dekar

29.01.2024

W warsztacie mechaniki pojazdowej Dekar właściciele samochodów osobowych i dostawczych mogą nie tylko skorzystać z ustawiania zbieżności i geometrii zawieszenia przy użyciu urządzeń marki Hunter, ale też przeprowadzić okresowy przegląd stanu technicznego. Doświadczeni mechanicy sprawdzą stopień zużycia poszczególnych elementów, ilość płynów eksploatacyjnych. Zajmą się również poszukiwaniem wycieków czy regulacją podzespołów układu napędowego.Właściciele mogą liczyć na rzetelne i dokładne oględ

dekar

13.11.2023

Nie zawsze pojawiające się na komputerze pokładowym komunikaty o błędach są powodem do z martwień. Warto jednak sprawdzić je przy pomocy zaawansowanego komputera diagnostycznego. Pozwoli on mechanikowi ocenić nie tylko stopień zagrożenia dla prawidłowego funkcjonowania auta, ale też wykasować błędy, które pojawiają się w wyniku drobnych, jednorazowych nieprawidłowości w działaniu poszczególnych układów.Dodatkowe informacje dla osób zainteresowanych dostępne są na stronie internetowej.

dekar

27.09.2023

Do regeneracji w firmie Dekar klienci dostarczać mogą urządzenia marki Bosch oraz Delphi, w tym wtryskiwacze jedno i dwusprężynowe oraz cewkowe Common Rail. Na miejscu przeprowadzane są również regeneracje wtrysków innych producentów, lecz jest to zależne od dostępności części zamiennych do nich.O szczegóły zawsze warto pytać telefonicznie lub e-mailowo przed wysłaniem wtryskiwacza do regeneracji.

dekar

16.07.2023

Okresowe badania techniczne zarejestrowanych pojazdów są obowiązkowe. Nie dotrzymując terminu, kierowca naraża się na bardzo wysokie kary, które przewidział za to ustawodawca. Dlatego też w Podstawowej Stacji Kontroli Pojazdów Dekar wszyscy kierowcy, którzy przechodzili w ubiegłym roku tutaj badania, otrzymają SMS z informacją o zbliżającym się terminie kolejnego.

dekar

14.05.2023

W warsztacie mechaniki pojazdowej Dekar właściciele samochodów osobowych i dostawczych skorzystają z czynności serwisowych, w tym okresowej wymiany oleju silnikowego, filtra paliwa, oleju, powietrza i kabinowego, wymiany kloców i tarcz hamulcowych, a także wymiany komplety rozrządu czy regulacji luzu zaworowego. Na serwis przyjmowane są również pojazdy z instalacją gazową.

dekar

26.03.2023

W Dekar właściciele samochodów osobowych i dostawczych mogą skorzystać z zaawansowanej diagnostyki komputerowej dostarczanej przez firmę Gutmann. Pozwala ona przeprowadzić wnikliwą kontrolę silnika, czujników ABS, poduszek powietrznych, a także wykasować wszystkie błędy serwisowe.Dobrze przeprowadzona diagnostyka komputerowa w aucie pozwala na szybszą i skuteczniejszą lokalizację przyczynek usterki.Więcej informacji na ten temat dostępnych jest na stronie WWW.

dekar

19.01.2023

Wtryskiwacze są podzespołami odpowiadającymi za dostarczanie dawki paliwa do silnika. Są to urządzenia skomplikowane w swojej budowie, a przez to drogie. Gdy jeden z nich ulegnie awarii, należałoby wymienić cały komplet. Można jednak skorzystać z możliwości ich profesjonalnej regeneracji, jaką daje swoim klientom firma Dekar.Szczegóły znaleźć można na jej stronie internetowej.

dekar

03.11.2022

W podstawowej stacji kontroli pojazdów DEKAR klienci skorzystać mogą z okresowych, obowiązkowych badań technicznych pojazdów kat. A, B i T, a także badań ze skierowania z wydziału komunikacji lub przez organy kontroli drogowej. Stacja wykonuje też badania przed pierwszą rejestracją pojazdu w kraju.Ponadto na miejscu można dokładnie sprawdzić samochód używany przed jego zakupem.Więcej informacji dostępny jest na stronie WWW.

dekar

08.09.2022

Mechanika pojazdowa Dekar to przede wszystkim naprawy bieżące i główne samochodów osobowych oraz dostawczych. Doświadczeni mechanicy naprawiają jednostki benzynowe i diesle wraz z osprzętem. Zajmują się też przywracaniem do pełnej sprawności układów zawieszenia, kierowniczych, hamulcowych i paliwowych. Ustawiają zbieżność i geometrie zawieszenia, a także kasują błędy komputerów pokładowych.Szczegóły dostępne są na stronie internetowej.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(13 opinii) napisz opinię
P
K
Paweł kalotka
Bardzo dobry warsztat , obsługa i kompetencja . Napewno wrócę . Pozdrawiam info zobaczenia
P
Przemek
Naprawa samochodów nie stanowi dla nich żadnego problemu. Polecam!
H
Hubert
Naprawdę polecam. Zdecydowanie jeden z lepszych warsztatów samochodowych.
G
Grzegorz
Pracują tutaj mechanicy ze sporym doświadczeniem i pasją do zawodu. Faktycznie warto skorzystać z ich usług.
P
Piotr
Już nieraz odwiedziłem ten warsztat w celu naprawienia swojego samochodu. Jeszcze nigdy nie byłem zawiedziony.
R
Robert
Zdecydowanie bardzo dobry zakład mechaniki pojazdowej. Naprawdę sprawnie dokonują tam wszelkich napraw samochodów. Polecam!
M
Moniuszek22
Mechanika pojazdowa na najwyższym poziomie. Polecam.
C
cyt
Super warsztat. Dobrze, że tutaj trafiłem :)
W
Wtezac
Znają się na rzeczy. Po prostu fachowcy.
T
Tulab
Miałem okazję korzystać z oferty. Jestem bardzo zadowolony.
Z
Z_joda
Prawdziwi specjaliści. Jestem na tak :D
K
Kamcia903
Bardzo dobra stacja kontroli pojazdów. Przeprowadzają porządne badania diagnostyczne. Zdecydowanie można im zaufać.
K
Kamil
ok!!!!