Marek Sitarz Studnie Wiercone

Wymiana pomp głębinowych

Studnie
08-114 Dąbrówka-Stany 38 mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Marek Sitarz Studnie Wiercone

Informacje

Opis działalności
Studnie Wiercone to firma, której właścicielem jest Marek Sitarz. Siedziba naszej działalności zlokalizowana jest w Dąbrówcwe-Stanach. Działamy na rynku od 2009 roku. Oferujemy budowę oraz rekonstrukcję studni głębinowych.
Produkty i usługi
Do głównym zadań wykwalifikowanej kadry pracowniczej nałżą usługi związane z wykonywanie różnego rodzaju ujęć wodnych. Dzięki doświadczeniu, a także nowoczesnym sprzętom jesteśmy w stanie wykonać różnego rodzaju studnie głębinowe, które znajda swoje zastosowanie w gospodarstwach domowych oraz obiektach przemysłowych.

Oferujemy takie prace jak między innymi:

- budowa studni wierconych,
- budowa studni abisyńskich,
- rekonstrukcja studni,
- budowa pomp ciepła.

Ponadto zajmujemy się również odwodnieniami. Na życzenie naszych Klientów uruchomiliśmy sprzedaż pomp stacjonarnych u głębinowych, osoby pracujące w naszej firmie posiadają odpowiednie kwalifikacje, dzięki którym są w stanie doradzić oraz pomóc w wyborze odpowiednich urządzeń.

Co więcej, określamy wydajność studni głębinowych, a następnie zajmujemy się montażem pomp głębinowych w studniach. Podejmujemy się odbudowy studni wraz z montażem pomp oraz wykonujemy rekonstrukcje już istniejących studni domowych, oraz przemysłowych.

Naszym Klientom gwarantujemy rzetelność oraz terminowość.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Studnie Wiercone w Dąbrówce-Stanach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Biała Podlaska, łukowski, łosicki, otwocki, węgrowski, bielski, siemiatycki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń