Bu Mi Tech Michał Buczek

Pewny krok na solidnym materiale

Posadzki przemysłowe
ul. Siedlecka 76, 08-106 Zbuczyn mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
Bu Mi Tech Michał Buczek

Informacje

Opis działalności
W Bu Mi Tech kompleksowo zajmujemy się wykonawstwem różnego rodzaju posadzek. Nasza siedziba mieści się w Zbuczynie, na terenie województwa mazowieckiego. Właścicielem jest Michał Buczek. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Aby prawidłowo wykonać posadzkę żywiczną należy odpowiednio przygotować podłoże, na którym zostanie ona wylana. Niesie to ze sobą konieczność zachowania wielu Reguł, od których będzie zależała jakość wykonanej usługi. W Bu Mi Tech gwarantujemy Państwu najwyższy poziom.

Wyrównamy, oczyścimy i sprawdzimy wilgotność podłoża, na którym następnie odpowiednio wylejemy i utrzymamy masę żywiczną. jesteśmy profesjonalistami, wykorzystujemy wyłącznie najwyższej klasy materiały, narzędzia oraz własne, kilkuletnie doświadczenie w branży.

Nasza oferta to między innymi:
- posadzki żywiczne
- posadzki przemysłowe
- posadzki poliuretanowe
- posadzki szybkowiążące
- posadzki chemoodporne
- posadzki dekoracyjne
- posadzki epoksydowe
- posadzki polimerowe
- posadzki bezspoinowe
- posadzki antystatyczne

Każdy z proponowanych produktów to gwarancja najwyższej jakości. Odpowiednio dobieramy składniki masy tak, aby klient mógł cieszyć się jak najlepszym efektem. Posiadamy już wiele realizacji, które wykonywaliśmy już dla Klientów z różnych branż. nasze posadzki znalazły się już w domach jednorodzinnych, halach sportowych, branżach, dyskotekach, restauracjach a także zakładach produkcyjnych.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
T
thefender
Firma Bu Mi Tech wykonała posadzkę przemysłową w moim magazynie. Sprawdza się wprost rewelacyjnie, a panowie pomogli również w wykonaniu dodatkowych elementów, takich jak wyznaczone drogi dla pieszych i wózków widłowych. Polecam serdecznie.
R
Rocky_6665
Naprawdę rzetelnie wykonane posadzki przemysłowe. Są proste w pielęgnacji, wykonane zgodnie ze specyfiką budynku. Cena była naprawdę atrakcyjna a sama usługa wykonana terminowo, za co serdecznie polecam!