PLOH Sp. z o.o

Ekspresy do kawy... poczuj smak przyjemności!

ul. Piastowska 38, 05-850 Bronisze mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
(22) 733 06 93
Adres korespondencyjny
ul. Piastowska 38, 05-850 Bronisze mazowieckie

Informacje

O nas
Działamy na rynku od 1991 roku. Zapewniamy napoje gorące i zimne oraz przekąski, a także obsługę automatów vendingowych (sprzedających). Oferujemy szeroki zakres produktów i rozwiązań, od prostego ekspresu ciśnieniowego do biur, pojedynczego automatu vendingowego, dystrybutora filtrującego do wody, po ścianę vendingową, czy profesjonalne ekspresy ciśnieniowe dla hoteli i restauracji.

Zapewniamy kompleksową obsługę maszyn, od asysty w dostosowaniu automatu do Państwa potrzeb, przez dostarczanie produktów do automatu, po utrzymanie go w czystości i sprawności technicznej. Jesteśmy autoryzowanym operatorem automatów Nestle i Pepsi, jak również obsługujemy automaty marki własnej.

Zapewniamy nowej generacji dystrybutory do wody będące czystszą i ekonomiczną alternatywą dla rozwiązania pięcio galonowego. Codziennie obsługujemy ok. 50 tysięcy konsumentów w całej Polsce. Serwujemy naszym Klientom ponad 2000 napojów w ciągu każdej godziny.

Nasze maszyny stoją w:
* biurach,
* hotelach,
* fabrykach,
* szpitalach,
* przychodniach lekarskich,
* uczelniach i szkołach,
* salach koncertowych, teatrach,
* dworcach,
oraz wielu innych miejscach użytku publicznego.

Wierzymy, że obsługa automatów to coś więcej niż tylko uzupełnianie produktów – to pełna troska o naszych Klientów! Potwierdzeniem naszych umiejętności są nie tylko certyfikaty i nagrody, ale przede wszystkim satysfakcja dziesiątek tysięcy osób korzystających z naszych urządzeń. Mamy nadzieję, że także Państwo zdecydują się dołączyć do tego grona!

Kawa, automaty do sprzedaży, napoje orzeźwiające i wody.
Opis działalności
Jesteśmy jednym z największych i najbardziej profesjonalnych operatorów maszyn vendingowych w Polsce! Firma dziś jest liderem w dostarczaniu gorących i zimnych napojów oraz przekąsek poprzez automaty vendingowe. Dostarczamy szeroki wachlarz produktów, automatów oraz rozwiązań. Serdecznie zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami. Powiedz nam co możemy zrobić dla Ciebie lub Twojej firmy. Kawa, automaty do sprzedaży, napoje orzeźwiające i wody.
Produkty i usługi
Napoje gorące
Dlatego proponujemy szeroki wybór napojów gorących, gatunków i marek kawy (Lavazza, Nescafe, Jacobs oraz marka własna) jak również szeroki wybór automatów.

Cieszymy się, że możemy w ten sposób uprzyjemnić Państwu pracę, naukę, podróż, czy chwile relaksu.

Możecie Państwo sami skomponować asortyment w swoim automacie
Wszystkie poniżej prezentowane kawy oraz napoje na bazie kawy mogą być sporządzone z kawy ziarnistej lub rozpuszczalnej dowolnej marki. Napoje gorące mogą być przygotowane na bazie wysokiej jakości produktów znanych marek takich jak Nescafe, Jacobs, Lavazza oraz naszych własnych. Na życzenie gotowi jesteśmy przygotować ofertę na każdą wybraną przez Państwa markę kawy. Oferty produktowe konsultujemy i dostosowujemy specjalnie do Państwa potrzeb, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami.

Automaty do kawy i napojów ciepłych
Jako największa firma vendingowa w Polsce możemy Państwu zaoferować urządzenia z napojami gorącymi, produktami oraz znakami towarowymi największych marek na rynku. Spośród maszyn kawowych możecie Państwo wybrać urządzenia z logiem: Nescafe, Jacobs, Lavazza lub naszym własnym PLOH

Ekspresy do kawy
Przedstawiamy Państwu naszą ofertę automatów oraz ekspresów do kawy. Proponujemy sprawdzone rozwiązania, dostosowane do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Korzystamy z urządzeń renomowanych firm, takich jak Necta, Rheavendors, Franke, De Longhi, Lira czy Lavazza.

W swojej ofercie posiadamy również ekspresy, które zaspokoją oczekiwania najbardziej wymagających smakoszy kawy. Rozwiązania typu "premium" oferują urządzenia ciśnieniowe najwyższej jakości takich marek jak Franke, Jura czy ekspresy dedykowane do kapsułek do kawy Lavazza Blue.

Szeroka gama automatów w połączeniu z kawą praktycznie dowolnej marki sprawiają, że trudno nie znaleźć w naszej ofercie rozwiązania dla siebie.
Marki i specjalizacje
Kawa, automaty do sprzedaży, napoje orzeźwiające i wody.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe