Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

Przeglądy okresowe, rejestracyjne i kontrolne stanu technicznego pojazdów

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
ul. Warszawska 40, 05-084 Leszno, woj. mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów
ul. Warszawska 40, 05-084 Leszno, woj. mazowieckie
NIP
1182034990
Telefon
Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

Informacje

Opis działalności firmy Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów w Leszno
Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów znajduje się w Lesznie, w województwie mazowieckim. W branż działamy z powodzeniem od 2010 roku. Możesz mieć pewność tego, że wszystkie zlecenia realizujemy z należytą starannością.
Produkty i usługi
Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów to miejsce, w którym wykonujemy badania okresowe i dodatkowe pojazdów. Stacja przystosowana jest do prowadzenia kontroli stanu technicznego pojazdów poniżej 3.5 tony oraz powyżej tej masy. Oferujemy:
-badania rejestracyjne,
-badania okresowe,
-badania stanu technicznego po wypadkach,
-badania pojazdów skierowanych przez policję i na wniosek starosty.

W Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów sprawdzamy stan techniczny samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Analizujemy też stan busów, autobusów, motocykli, przyczep i innych pojazdów. W trakcie badań sprawdzamy m.in. stan zawieszenia i układu kierowniczego. Ponadto oceniamy działanie reflektorów, stan szyb oraz hamulce. Inne badania dotyczą emisji spalin, szczelności instalacji LPG i przepuszczalności światła przez szyby. W przypadku pojazdów po kolizjach oceniamy elementy nośne podwozia, ramy i nadwozia. Więcej informacji o działalności Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów udzielamy e-mailowo oraz pod podanym numerem telefonu. Zachęcamy do skorzystania oferty!
Zasięg działania
Firma Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów z lokalizacji: Leszno świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
warszawski zachodni

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń