"Randob" Drewno Opałowe

Drewno opałowe
ul. Plebiscytowa 26 /3, 45-360 Opole opolskie
(8 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(4)
(5)

Informacje

Firma "Randob" Drewno Opałowe z siedzibą w miejscowości Opole świadczy swoje usługi w branży Drewno opałowe.
Pracownicy "Randob" Drewno Opałowe udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: e.bodnar@interia.pl lub telefon: 501 290...
Adres wykonywania działalności przez "Randob" Drewno Opałowe to ul. Plebiscytowa 26 /3, 45-360 Opole. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników "Randob" Drewno Opałowe oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(8 opinii) napisz opinię
R
Remigiusz
Mają porządnie wysuszone drewno. Zawsze dobrze się pali i nie jest zbyt wilgotne.
M
Magdalena
Daję im maksa, dlatego, że za darmo dostarczają mi zakupione drewno, a za niewielką opłatą pomogą w ułożeniu opału na mojej posesji.
D
Damian
Mają uczciwe ceny za drewno. Palę bukiem, który od nich kupuję. Ogień jest zawsze równomierny. Nie mam problemu ze zbyt szybkim osadzaniem się sadzy. Bez problemu mogę ogrzać mieszkanie w przystępnej cenie.
S
Slawek369
Drewno olchowe, które od nich kupuję, jest już przygotowane do palenia. Zawsze ładnie pocięte. Surowiec dobrze się pali, bardzo równomiernie. Poza tym ma przepiękny zapach.
M
Małgorzata
Polecam kupować drewno od tej firmy! Dbają o prawidłowe składowanie materiału opałowego. Nigdy nie przywożą zawilgoconych kawałków. Wszystko jest już idealnie pocięte.
H
Hania
Z miłą chęcią polecę tego sprzedawcę. Drewno, które mi przywożą, świetnie się pali. Podczas rozpalania w kominie nie dymi się tak, bo drewno jest odpowiednio wysuszone. My palimy dębem i jesteśmy zadowoleni z kaloryczności. Firma zapewnia nam darmowy transport.
B
BWil
Zdecydowanie odradzam zakupy w Randob. Za 600 zł kupiłem 2mp drewna wysozonowanego. Dostałem 1,6 mp drewna zbutwiałego i palącego się bez wydzielania ciepła. Niestety o tym ile drewna dostałem dowiedziałem się po ułożeniu go w pryzmę i pomierzeniu powstałego stosu a o tym, że drewno jest zbutwiałe i niskokaloryczne po wizycie stolarza, który robił coś w moim domu i tak skomentował niską kaloryczność zakupionego drewna. To jest sprawa do kryminału bo kraść można na różne sposoby a ten jest wyjątkowo dla mnie wstrętny bo wykorzystuje brak doświadczenia kupującego. Nigdy więcej nie kupię u nich drewna kominkowego i serdecznie odradzam taki pomysł innym. W razie potrzeby służę zdjęciami tego co dostałem. BW (tel. 775464013)
W
wojtek
Jakość drewna idealna.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.