Randob Drewno opałowe

Drewno kominkowe i opałowe - transport i pomoc w wyborze materiału opałowego

Drewno opałowe
ul. Plebiscytowa 26/3, 45-360 Opole opolskie
(3 opinie) napisz opinię
Randob Drewno opałowe

Informacje

Opis działalności
Firmę Randob Drewno Opałowe, założyliśmy w 2004 roku na terenie Opola. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą drewna kominkowego i opałowego. Oferujemy Państwu drewno pocięte i połupane w szczapy, ułożone w rzędach na samochodzie. Wystawiamy faktury vat lub paragony. Działamy pod kierownictwem Elżbiety Bodnar.
Produkty i usługi
Jako kadra firmy Randob Drewno Opałowe zajmujemy się sprzedażą drewna, które charakteryzuje się stosowną wilgotnością oraz kalorycznością. Dbamy o przechowywanie materiału opałowego w odpowiednich warunkach.

W naszej ofercie znajduje się:
- drewno opałowe grab,
- drewno opałowe buk,
- drewno opałowe dąb,
- drewno opałowe akacja,
- drewno opałowe brzoza,
- drewno opałowe jesion,
- drewno opałowe sosna,
- drewno opałowe olcha.

Naszym Klientom polecamy między innymi drewno bukowe, dębowe i grabowe. Materiały cechuje wysoka kaloryczność, a także równomierne i powolne spalanie. Szczególnie grab podczas spalania ma niewielki płomień, który oddaje dużo ciepła. Dąb za to, oprócz wysokiej wartości opałowej cechuje się także przyjemnym zapachem.

Akacja to niedoceniony gatunek, który często ma wyższą gęstość i wartość opałową od gatunków takich jak jesion, dąb, czy buk.

Olcha to drewno zawierające niewiele substancji smolistych. Łatwo się spala i oddaje dużo ciepła.

Dla osób, które lubią miły aromat drewna, polecamy także olchę. Podczas spalania uwalnia przyjemny zapach. Dzięki temu z tego gatunku drewna często korzysta się w wędzarniach mięsa.

W galerii pokazany jest również pieniek sosnowy o długości 40,50 cm. Specjalnie wiercony i suszony, po rozpaleniu daje efekt płonącej pochodni. Najlepiej prezentuje się wieczorem, chętnie wykorzystywany przez wędkarzy. Oprócz czerpania ciepła i światła genialnie nadaje się do gotowania i pieczenia kiełbas.

Drewno sprzedajemy połupane w szczapy i gotowe do użytku. Długość polana ustalany razem z Klientem. Możemy również ułożyć drewno u Klienta za dodatkową opłatą.

Oczywiście służymy doradztwem i zapewniamy bezpłatny transport na terenie takich miejscowości jak: Opole, Oława, Brzeg, Kluczbork, Namysłów i okolice.

Zapraszamy do kontaktu - Randob Drewno Opałowe.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
brzeski, kędzierzyńsko-kozielski, kluczborski, krapkowicki, namysłowski, nyski, oleski, prudnicki, strzelecki

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
S
Slawek369
Drewno olchowe, które od nich kupuję, jest już przygotowane do palenia. Zawsze ładnie pocięte. Surowiec dobrze się pali, bardzo równomiernie. Poza tym ma przepiękny zapach.
M
Małgorzata
Polecam kupować drewno od tej firmy! Dbają o prawidłowe składowanie materiału opałowego. Nigdy nie przywożą zawilgoconych kawałków. Wszystko jest już idealnie pocięte.
H
Hania
Z miłą chęcią polecę tego sprzedawcę. Drewno, które mi przywożą, świetnie się pali. Podczas rozpalania w kominie nie dymi się tak, bo drewno jest odpowiednio wysuszone. My palimy dębem i jesteśmy zadowoleni z kaloryczności. Firma zapewnia nam darmowy transport.