Dariusz Czekaj lek. med. prywatny gabinet ortopedyczny

Leczenie problemów ortopedycznych

Ortopedzi
ul. Wodna 11, 48-100 Głubczyce opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Dariusz Czekaj lek. med. prywatny gabinet ortopedyczny
ul. Wodna 11, 48-100 Głubczyce opolskie
NIP
7491024231
Telefon
Dariusz Czekaj lek. med. prywatny gabinet ortopedyczny

Informacje

Opis działalności firmy Dariusz Czekaj lek. med. prywatny gabinet ortopedyczny w Głubczyce
Dariusz Czekaj prowadzi prywatny gabinet ortopedyczny oferujący pacjentom komplet działań mających na celu zwalczanie wszelkich problemów z zakresu ortopedii. W gabinecie leczone są złamania, również te z przemieszczeniem i prowadzone są rehabilitacje. Gabinet znajduje się w miejscowości Głubczyce.
Produkty i usługi
Dariusz Czekaj jest lekarzem medycyny, specjalizującym się w zakresie ortopedii zarówno dziecięcej, jak i osób dorosłych. Prowadzi on prywatny gabinet zlokalizowany przy ulicy Wodnej w miejscowości Głubczyce. Zarządza również dwoma innymi oddziałami ortopedycznymi znajdującymi się na ulicy Zielonej w miejscowości Strzelce Opolskie oraz na ulicy Łukasińskiego w miejscowości Kędzierzyn Koźle.

W gabinecie leczone są wszelkie problemu ortopedyczne, począwszy od zwykłych zwichnięć czy nadwyrężeń aż po choroby ortopedyczne. Gabinet daje również pacjentom możliwość skorzystania z usług rehabilitacyjnych. Lekarz w razie konieczności wystawi odpowiednie recepty i zwolnienia.

W gabinecie wykonywane jest USG stawów, leczone są bóle kręgosłupa, stawów, bóle kości, a także urazy, złamania z przemieszczeniem czy choroby takie jak osteoporoza. Specjalista wspomaga pacjentów borykających się z problemami w poruszaniu.

Wizyty można umawiać pod numerem 604 405 649.

Aktualności

leczenie bólu kręgosłupa

04.01.2024

Najczęstsze przyczyny bólu pleców to na przykład: zmiany zwyrodnieniowe kręgów, stany zapalne, reumatyzm, wady postawy, brak aktywności fizycznej, wypadnięcie dysku, praca siedząca czy złe nawyki, na przykład garbienie się. Kiedy pacjent odczuwa dotkliwy ból w okolicy pleców, odrętwienie rąk, sztywność karku czy zawroty głowy powinien zweryfikować to objawy u ortopedy. Badaniami i diagnostyką zajmie się lekarz Dariusz Czekaj, który swój prywatny gabinet prowadzi w Głubczycach.

lekarz ortopeda

13.10.2023

Dysplazja stawu biodrowego jest jedną z najczęstszych wad wrodzonych. Rodzice, którzy podejrzewają, że ich dziecko zmaga się z tym schorzeniem, mogą zauważyć, że maluch nie może rozchylić nóg na boki, albo, że układa kończyny w sposób nienaturalny. W takiej sytuacji warto zwrócić się do lekarza ortopedy, który wykona USG stawów biodrowych oraz oceni stan zdrowotny niemowlaka. Po poradę można udać się do gabinetu Dariusza Czekaja.

leczenie osteoporozy

30.07.2023

Osteoporoza to choroba charakteryzująca się spadkiem masy i gęstości kości, co prowadzi do zwiększonego ryzyka złamań. Zmagają się z nią zarówno mężczyźni, jak i kobiety, chociaż grupą najbardziej narażoną na zachorowanie są właśnie panie. Schorzenie to może prowadzić do niepełnosprawności, ponieważ ma ogromny wpływ na cały układ kostny człowieka, od kręgosłupa, po nadgarstki czy biodra. Lekarz ortopeda Dariusz Czekaj udziela pomocy pacjentom, u których wyraźnie wzrosło ryzyko złamań.

USG stawów

28.04.2023

Skręcenia, a także zwichnięcia utrudniające prawidłowe poruszanie się powinny być diagnozowane podczas badania ultrasonograficznego. USG pozwoli wykryć ewentualne stany zapalne, przebyte urazy, torbiele i guzy oraz inne przyczyny mogące wywoływać ból lub ograniczoną ruchomość. Współczesna medycyna daje możliwość wykonania diagnostyki stawu barkowego, kolanowego, łokciowego, biodrowego, skokowego i ręki. Na takie badanie pacjenci umówią się w gabinecie ortopedycznym Dariusza Czekaja.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń