Kow Art Piotr Węgrzyn

Ogrodzenia, bramy, automatyka do bram

Bramy i ogrodzenia
48-355 Burgrabice 45A opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kow Art Piotr Węgrzyn

Informacje

Opis działalności
Kowal-Art Kowalstwo Artystyczne oferuje profesjonalne wykonawstwo bram, balustrad oraz konstrukcji stalowych. Działa na rynku od 2013 roku w Burgrabicach w województwie opolskim.
Produkty i usługi
Kowal- Art jest prężnie rozwijającą się firmą specjalizującym się w wykonawstwie bram i ogrodzeń. Wykonujemy nasze produkty z najwyższej jakości materiałów, a także zabezpieczamy konstrukcje za pomocą ocynka ogniowego, który zapobiega korozji. Dostosowujemy się do potrzeb i oczekiwań naszych klientów – przed realizacją zlecenia wykonujemy profesjonalną wizualizację 2D, zaś sam projekt jest konsultowany z klientem na każdym etapie produkcji.

Oferujemy:
-balustrady balkonowe
-balustrady wewnętrzne
-bramy skrzydłowe
-bramy przesuwne
-kraty antywłamaniowe
-schody kręcone
-schody zabiegowe
-kwietniki na okna
-wieszaki i ławki na buty, łóżka
- montaż automatyki do bram

Wykonujemy naszą pracę z pasją i zaangażowaniem, dzięki czemu zapewniamy najwyższy poziom usług. Oferujemy fachowe doradztwo oraz pomoc w doborze w najbardziej optymalnych rozwiązań. Zapewniamy najwyższy poziom obsługi i wykonania.

Zapraszamy.
Certyfikaty
Powyższe prace są wykonywane w pełnej precyzji dlatego też potrzebują czasu wymaganej realizacji. Doradztwo wzoru oraz koloru balustrad i ogrodzeń dobierany jest pod kolor domu . Najczęściej wybieranymi kolorami przez klientów to czarny mat ,czarny , szary grafit antyczny, czarny z opiłkami aluminium.Ogrodzenia,bramy,balustrady można też patynować za pomocą złota , srebra, miedzi, zieleni które są nakładane za pomocą pędzla.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
brzeski, głubczycki, kluczborski, krapkowicki, namysłowski, nyski, oleski, opolski, prudnicki, strzelecki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń