Brysch Schody

Wyjątkowe schody drewniane, dopracowane w każdym szczególe.

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Przemysłowa 2, 46-300 Świercze opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Brysch Schody
ul. Przemysłowa 2, 46-300 Świercze opolskie
NIP
5760010047
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
34 3505020
Może cię zainteresować
Brysch Schody

Informacje

Opis działalności firmy Brysch Schody w Świercze
Brysch Schody to firma z wieloletnią tradycją, która rozpoczęła działalność w 1983 roku. Od 1999 roku zajmujemy się produkcją unikalnych schodów drewnianych, w tym realizacją nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Bez względu na stopień zaawansowania, łącząc nasze doświadczenie i pasję, jesteśmy w stanie wykonać schody idealnie odwzorowujące wizję klienta, które dopełnią styl wymarzonej przestrzeni.
Produkty i usługi
Zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją schodów drewnianych, które wykonujemy przede wszystkim dla klientów indywidualnych na rynek niemiecki. Już na etapie projektowania uwzględniamy wszelkie parametry techniczne oraz wizualne, co następnie wpływa na dokładność wykonania. Niezwykle ważnym aspektem produkcji naszych schodów jest staranność, kunszt i precyzja wykonania - każdy nasz projekt realizowany jest przy użyciu wysokiej jakości materiałów, będących gwarancją solidności i funkcjonalności.

Oferujemy:
- schody bolcowe (ścienne, z policzkiem ściennym),
- schody policzkowe (ażurowe, zamknięte, policzek centralny),
- schody dywanowe,
- schody półkowe,
- schody kręcone,
- schody na beton.

Poza schodami w naszej ofercie znajdą Państwo starannie wykonane:
- balustrady (w tym balustrady podschodowe),
- słupy,
- tralki,
- mocowania.

Dołączając do grona naszych klientów, zyskują Państwo możliwość indywidualnego doboru rodzaju drewna, typu schodów, balustrad i kolorów. Wszystko po to, by umożliwić klientom dopasowanie tak istotnego elementu domu do stylu wnętrz, metrażu i preferencji dotyczących funkcjonalności.

Schody na policzku centralnym to częsty wybór osób, którym zależy na nowoczesnej konstrukcji i efektownym wyglądzie schodów. Schody kręcone zaś stanowią optymalne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie istotna jest oszczędność miejsca, nie tracąc przy tym na funkcjonalności. Dodatkowo połączenie stopni wykonanych z drewna litego i położonego centralnie słupa stanowi nietuzinkową ozdobę każdego pomieszczenia.

Nasi klienci mogą liczyć na pełne wsparcie w kwestii doboru idealnych schodów, skrupulatną wycenę, projekt oraz stworzenie wymarzonej konstrukcji.

Dzięki zwiększeniu powierzchni produkcyjnej do ponad 1200 m2 poszerzyliśmy również gamę naszych wyrobów. W ofercie znajdą Państwo solidne drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, zestawy kuchenne z drewna litego oraz kompleksowe wyposażenie obiektów, w tym budynków jednorodzinnych, przedszkoli czy gabinetów lekarskich.

Zapraszamy!
Zasięg działania
Firma Brysch Schody z lokalizacji: Świercze świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie, wielkopolskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe