FPHU Teltron Tomasz Tomczyk

Metalizowanie i powlekanie tworzyw
ul. Ogrodowa 10, 46-040 Nowa Schodnia, woj. opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
NIP
7541803168

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Metalizowanie i powlekanie tworzyw. FPHU Teltron Tomasz Tomczyk ma swoją siedzibę w miejscowości Nowa Schodnia w województwie opolskim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: biuro@teltron.pl możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Adres wykonywania działalności przez FPHU Teltron Tomasz Tomczyk to ul. Ogrodowa 10, 46-040 Nowa Schodnia. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy FPHU Teltron Tomasz Tomczyk w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.