Piotr Surmacz Bhp Serwis

Organizacja szkoleń oraz doradztwo w zakresie obowiązujących przepisów BHP

Pomiary, konsultacje i badania BHP
ul. Szajnochy 47/34, 38-200 Jasło podkarpackie
(10 opinii) napisz opinię
Piotr Surmacz Bhp Serwis
ul. Szajnochy 47/34, 38-200 Jasło podkarpackie
NIP
6851936644
Telefon
Piotr Surmacz Bhp Serwis

Informacje

Opis działalności firmy Piotr Surmacz Bhp Serwis w Jasło
Firma BHP Serwis została założona przez Piotra Surmacza. Nasza siedziba znajduje się w Jaśle, w województwie podkarpackim. Klientom zapewniamy obsługę związaną z aktualnymi przepisami BHP jakie obowiązują przedsiębiorców. Organizujemy szkolenia BHP, a także sprawujemy stałą kontrolę nad warunkami pracy w zakładzie.
Produkty i usługi
Celem działalności prowadzonej przez nas firmy BHP Serwis jest wsparcie przedsiębiorcy na wszystkich szczeblach związanych z przestrzeganiem aktualnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy w jego firmie. Obowiązkiem każdego pracodawcy jest organizacja szkoleń i badań lekarskich dla pracowników, a także dostarczanie odzieży zapewniającej ochronę zdrowia i życia podczas wykonywania zadań zleconych zatrudnionemu.

Nasza firma wychodzi naprzeciw potrzebom Klientów i pomaga im w realizacji wszystkich zadań w zakresie obsługi BHP. Do naszych głównych usług należy:
- organizacja i prowadzenie wstępnych oraz okresowych szkoleń BHP (dla pracodawców i pracowników),
- sprawowanie obowiązków służby BHP,
- szkolenie pracowników w zakresie PPOŻ,
- kontrola warunków pracy w firmie,
- kontrolowanie przestrzegania przepisów BHP przez zakład pracy,
- sporządzanie dokumentacji powypadkowej,
- uczestnictwo podczas dochodzeń powypadkowych dla Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Głównego Urzędu Statystycznego,
- nadzór nad terminowym wykonywaniem badań lekarskich przez pracowników,
- nadzorowanie pomiarów i badań czynników szkodliwych dla zdrowia,
- reprezentowanie Klienta podczas kontroli przeprowadzanej przez organy zewnętrzne.

Oprócz obsługi firm w zakresie przepisów BHP oferujemy także doradztwo związane ze sprawowaniem obowiązków inspektora ochrony przeciwpożarowej. Prowadzimy szkolenia dla pracowników dotyczące obsługi sprzętu gaśniczego oraz sporządzamy Instrukcję Bezpieczeństwa Pożarowego.

W naszej ofercie znajduje się także ocena ryzyka zawodowego przygotowana zgodnie z Polską Normą PN-N-18002:2000 lub w oparciu o metodę Risk Score.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu - firma BHP Serwis z Jasła.
Zasięg działania
Firma Piotr Surmacz Bhp Serwis z lokalizacji: Jasło świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(10 opinii) napisz opinię
K
Karolina
Warto z nimi współpracować, bo w razie wypadku od razu są na miejscu i reprezentują Klienta przed organami zewnętrznymi. Sporządzili dla mnie wszystkie dokumenty, polecam.
B
Basia
Mają bardzo kompleksową ofertę i dzięki nim dosyć szybko uporałam się ze zrozumieniem wszystkich przepisów dotyczących przestrzegania norm BHP. W ich zespole pracuje wykwalifikowany specjalista, który przygotował też szkolenia wstępne dla moich pracowników.
J
Joanna
Firma od początku mojej działalności pomaga mi w organizacji zakładu zgodnie z przepisami BHP. Kontrolują warunki pracy zatrudnionych i sprawdzają, czy firma spełnia warunki bezpieczeństwa. W razie kontroli nie mam się czego obawiać.
G
Grażyna
Realizują u nas szkolenia wstępne i okresowe już od kilku lat. Śmiało mogę polecić firmę, doskonale obeznani w kwestiach BHP.
I
Ilakowicz54
Ocena ryzyka zawodowego wykonana rzetelnie i profesjonalnie dla wszystkich stanowisk. Bardzo udana współpraca.
J
Jacek
Stworzyli szczegółową instrukcję bezpieczeństwa pożarowego dla powstającego magazynu. Rzetelna firma i duże doświadczenie.
G
Grzegorz
Wykonane instrukcje BHP bez zarzutu. Jestem zadowolony ze współpracy z firmą.
M
Maciek
Po wypadku została szczegółowo opracowana dokumentacja powypadkowa. Pozwoliło mi to na otrzymanie odszkodowania. Dziękuję i polecam.
A
Adam
Bardzo rzetelnie i fachowo przeprowadzone szkolenie BHP dla moich pracowników. Wszystko w jasny sposób przekazane. Na pewno będę korzystał w przyszłości.
N
nieznany
Szybko, sprawnie, tanio i solidnie, polecam