Jacek Jachym

Usługi elektryczne w sposób kompleksowy i tani!

Elektroinstalatorstwo
38-213 Sowina 6 podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
784 221 773
Adres korespondencyjny
38-213 Sowina 6 podkarpackie

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Jacek Jachym i prowadzę własną działalność w zakresie usług elektrycznych. Funkcjonuje na terenie Kołaczyc w powiecie jasielskim. Przyjmuję usługi na terenie całego powiatu.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem mojej działalności są różnego rodzaju instalacje elektryczne – od alarmowych po monitoring. Prowadzę własną działalność od stosunkowo krótkiego czasu, jednak posiadam już wieloletnie doświadczenie w zawodzie.

W ramach świadczonych przeze mnie usług proponuje:

- montaż monitoringu
- systemy alarmowe
- montaż instalacji elektrycznej
- remont instalacji elektrycznej
- konserwacja systemów alarmowych

Dodatkowo jestem w stanie podjąć się usuwania awarii elektrycznych oraz przeglądów instalacji. Jeśli potrzebują Państwo kogoś, kto zaprojektuje, i później zadba o instalacje telewizji przemysłowej CCTV, to służę pomocą. Jestem w stanie podjąć się każdej pracy związanej elektryką. Jeśli trzeba wykonać drobną naprawę, poważny remont całej instalacji czy poprowadzić wszystko od samego początku – jestem gotów.

Poprzez zdobyte przez wiele lat pracy doświadczenie oraz obszerną wiedzę na temat instalacji elektrycznych mogę zapewnić Państwa, że poradzę sobie z każdym powierzonym mi zadaniem. Gwarantuje rzetelność, dokładność oraz bezwzględną terminowość wszystkich wykonywanych przeze mnie zleceń.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
podkarpackie, Jasło

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń