Glazurnik Firma remontowo budowlana Sławomir Wrażeń

Sprzedaż kruszyw budowlanych

Kamień i kruszywa
36-147 Niwiska 516 a podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Glazurnik Firma remontowo budowlana Sławomir Wrażeń

Informacje

Opis działalności
Firma Glazurnik zajmuje się sprzedażą kruszyw budowlanych. Siedziba działalności znajduje się w miejscowości Blizna, w województwie podkarpackim. Właścicielem jest Sławomir Wrażeń, który zachęca do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Firma Sławomira Wrażenia działa już od niemal dekady. Specjalizuje się w sprzedaży i transporcie różnego rodzaju kruszyw budowlanych. W asortymencie znajdują się między innymi piasek, ziemia, grys, kamień ogrodowy oraz węgiel. Istnieje możliwość zakupu kruszyw drogowych, takich jak kliniec, tłuczeń oraz żwir płukany o różnych grubościach. Firma posiada szeroki wybór materiałów dekoracyjnych, które znajdują idealne zastosowanie w terenach zielonych czy ogrodach. Należą do nich kora kamienna, bryły onyksu, grys dolomitowy, bryły szklane oraz kamień granitowy. Ponadto w ofercie znajdują się również:

- piasek do tynków,
- systemy dociepleń,
- kleje,
- kostka brukowa,
- pustaki,
- słupki betonowe,
- systemy kominowe.

Pracownicy działalności posiadają wieloletnie doświadczenie w branży, co pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Swoim Klientom gwarantują najwyższą jakość usług, profesjonalne doradztwo i fachową obsługę. Interesanci mogą liczyć na materiały najlepszej jakości, krótkie terminy realizacji zleceń oraz atrakcyjne ceny. Pomogą oni w doborze właściwych materiałów, uwzględniając przy tym indywidualne potrzeby klientów.

Więcej informacji znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej.

Właściciel zaprasza do skorzystania z oferty.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dębicki, kolbuszowski, mielecki, ropczycko-sędziszowski, rzeszowski, stalowowolski, strzyżowski, tarnobrzeski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń