Wiercenie Studni Głębinowych - Uliasz

Wiercenie studni głębinowych, studnie wiercone. STUDNIE OD A DO Z!

Studnie
ul. Kościelna 63, 38-430 Rogi podkarpackie
(18 opinii) napisz opinię
Wiercenie Studni Głębinowych - Uliasz
ul. Kościelna 63, 38-430 Rogi podkarpackie
NIP
6841586467
Telefon
Wiercenie Studni Głębinowych - Uliasz

Informacje

O nas
Nasza firma, z siedzibą w miejscowości Rogi tuż obok Krosna, od wielu lat oferuje usługi związane ze studniami głębinowymi, pompami ciepła czy też wierconymi badaniami geologicznymi. Naszą specjalizacją są studnie wiercone, studnie głębinowe czy też wspomniane pompy ciepła. Dokonujemy też między innymi odwiertów geologicznych, czy odbudowy studni.Jesteśmy firmą profesjonalną, doświadczoną i zbierającą dobre opinie od Klientów. Do każdego z nich podchodzimy indywidualnie. Korzystamy przy tym z najnowszych rozwiązań technologicznych, zapewniających nam oraz naszym Klientom usługi z zakresu studni głębinowych, odwiertów czy wierconych badań geologicznych.

Jak już wspomnieliśmy, oferujemy studnie głębinowe i odwierty, wykonywane w sposób nowatorski, jednocześnie korzystający z naszego doświadczenia, tak długo zdobywanego na rynku pracy. Dlatego też w naszych szeregach znajdziecie tylko dobrze wykształcony personel, który na swojej pracy związanej ze studniami głębinowymi i odwiertami zna się jak nikt inny. Warto nam zaufać, bo cechuje nas zarówno profesjonalizm, jak i konkurencyjna cena dla każdego Klienta.
Opis działalności firmy Wiercenie Studni Głębinowych - Uliasz w Rogi
Prowadzimy firmę, której właścicielem jest Józef Uliasz. Zajmujemy się przede wszystkim świadczeniem usług studniarskich. Posiadamy długoletnie doświadczenie w branży, przez co zaufało nam wiele klientów. Nasza siedziba znajduje się w Rogach, na Podkarpaciu.
Produkty i usługi
Świadczymy usługi z zakresu wiercenia studni głębinowych. Oferujemy kompleksowe prace, zaczynając od przygotowania terenu i podłoża pod studnie i pompy ciepła. Wykonujemy również prace związane z wierconymi badaniami geologicznymi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam na fachową obsługę każdego klienta.

Długa obecność na rynku to powód do dumy. Nie oznacza to jednak, że jesteśmy zamknięci na wpływ technologiczny na naszą branżę. Cały czas obserwujemy nowinki i testujemy nowatorskie metody. Korzystamy z najnowocześniejszych technologii, dzięki czemu cały czas się rozwijamy, a nasze prace są terminowe i wykonywane przez kompetentnych pracowników.

Nasza oferta obejmuje wiele usług. Jedną z nich są studnie wiercone, które dostarczają czystą wodę do gospodarstw domowych. Jak wiadomo jest ona niezbędna do życia, a co za tym idzie, posiadanie własnej studni jest inwestycją, która pozwala zaoszczędzić pieniądze.

Posiadamy wiedzę i doświadczenie w doborze odpowiedniego rodzaju studni do gruntu, na którym ma ona powstać. Ponadto tworzymy obudowy do studni, tak, żeby był trwałe i służyły wiele lat. Prowadzimy również roboty wiertnicze oraz odwierty i wiercone badania geologiczne.

Co więcej, zajmujemy się wytyczaniem radiestezyjnym, jest to dziedzina dotycząca promieniowania. Wiercimy również, montujemy i instalujemy pompy głębinowe wraz z instalacją hydrauliczno – elektryczną.

Nasza siedziba znajduje się w województwie podkarpackim w miejscowości Rogi przy ulicy Kościelnej 63.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 512 089 449 lub pod adresem email studnie.wiercona@op.pl.
Zasięg działania
Firma Wiercenie Studni Głębinowych - Uliasz z lokalizacji: Rogi świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

Aktualności

Pale wiercone

09.11.2023

Pale wiercone to doskonałe rozwiązanie do zabezpieczania budynków i konstrukcji. Wykonane są ze stali lub żelbetu i charakteryzują się dużą wytrzymałością. Dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu mogą być wykorzystywane w szerokim zakresie zastosowań. Są łatwe w montażu i mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Studnia

11.09.2023

Wiercenie studni to proces, który wymaga użycia specjalistycznego sprzętu i dokładnego zrozumienia geologii terenu. Nasza firma zajmuje się wierceniem studni od wielu lat, więc mamy niezbędne doświadczenie i wiedzę, aby wykonać pracę dobrze. Oferujemy konkurencyjne stawki, więc skontaktuj się z nami już dziś, jeśli potrzebujesz studni wierconej!

Pompa zatapialna

02.07.2023

Pompy zatapialne są integralną częścią nowoczesnego systemu zaopatrzenia w wodę. Służą do pompowania wody ze studni i innych źródeł na powierzchnię. Montaż pomp głębinowych to zadanie, którym zajmujemy się od lat. Znamy wszystkie szczegóły techniczne, dzięki czemu możemy zagwarantować ich prawidłowe działanie.

Studnia głębinowa

19.05.2023

Im głębsza studnia, tym więcej wody może zmagazynować. Jest to bardzo ważne w regionach, gdzie w porze suchej brakuje wody. Jednak głębokość studni nie jest jedynym czynnikiem, który decyduje o jej wydajności. Istotną rolę odgrywa również średnica szybu studni. Jeśli planują Państwo pogłębienie swojej studni, zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

budowa studni

16.03.2023

Czy budowa studni głębinowej wymaga uzyskania pozwolenia wodnoprawnego? Jeśli głębokość otworu nie przekracza 30 metrów, inwestycję można zrealizować bez dokonywania zgłoszenia, szczególnie jeśli chodzi o wykonanie urządzeń wodnych do poboru wód podziemnych na potrzeby zwykłego korzystania z wód z ujęć. W innym wypadku sprawę należy załatwić w regionalnym zarządzie gospodarski wodnej lub zarządzie zlewni. Wniosek oraz potrzebne załączniki składa się do dyrektora właściwego zarządu.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(18 opinii) napisz opinię
A
Artur
Rzetelna realizacja zleconego odwiertu. Jest to zdecydowanie najlepsza firma tego rodzaju, z którą współpracowałem.
J
Janusz
Firma jest sprawdzonym wyborem, gdy chcesz mieć sprawnie i solidnie wybudowaną studnię przy domu. Rzetelny wykonawca, polecam!
K
Kazik
Firma w terminie wykonała prace związane z wykonaniem studni głębinowej.
M
Mamboman349
Zaufana firma od wiercenia studni głębinowych, nie zawiodła mnie.
R
Rysiu_reks
Profesjonalnie wykonany odwiert pod studnię i sprawnie zamontowana pompa głębinowa.
I
Ijania
Rzetelne wykonanie odwiertu pod pompę ciepła. Pomogli również w montażu samego urządzenia.
R
Remigiusz
Firma Pana Józefa wykonywała dla mnie studnię ogrodową. Wszystko poszło zgodnie z planem.
M
Mateusz
Sprawdzona firma od budowy studni głębinowych. Precyzyjnie i sprawnie wykonany odwiert, pełen profesjonalizm.
T
Toco_loco
Jak szukasz solidnej firmy zajmującej się rekonstrukcją studni, możesz już przestać :) Tutaj będą wiedzieć jak Ci pomóc.
L
Luki_557
Jeżeli chodzi o studnie, nie mają sobie równych. Polecam!
O
Olo_zej
Nasz firma zleciła im wykonanie studni głębinowej. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich pracy.
D
Djihec
Polecam firmę Józefa Uliasza. Znają się na rzeczy.
H
Hraqia
Zakładali u nas pompy ciepła. Spisali się na medal.
F
Fazevelo
Wiercenie studni mają w małym paluszku. Ta firma to wysokiej klasy specjaliści. Zlecenia są realizowane sprawnie i nie ma żadnych problemów. Gorąco polecam.
B
Bron
Dziękuje ekipie za szybkie i fachowe wykonanie zlecenia.
R
Rufi
Dobra, profesjonalna firma. Gorąco polecam.
W
Wojciech
Wywiercone i jest woda. Firma się spisała.
Z
zadowolony
Skorzystałem i polecam!