Rafael Mariola Łobodzińska, Rafał Femiak s.c., Leżajsk

Rafael Mariola Łobodzińska, Rafał Femiak s.c.

Słodycz pełna uśmiechu

Cukiernie i sklepy cukiernicze

checkpoint icon blue icon

ul. Mickiewicza 51, 37-300 Leżajsk woj: podkarpackie

Jak postrzegasz tę firmę?

Galeria

Rafael Mariola Łobodzińska, Rafał Femiak s.c.

ul. Mickiewicza 51, 37-300 Leżajsk woj: podkarpackie

NIP

8160002549

Telefon

172 421...

Dodatkowe dane kontaktowe

  • 37-500 Jarosław, ul. Reymonta 1A

    729924357

  • 37-500 Jarosław, ul. Pułaskiego 27

    787938327

Rafael Mariola Łobodzińska, Rafał Femiak s.c., Leżajsk

Informacje

Opis działalności firmy Rafael Mariola Łobodzińska, Rafał Femiak s.c.

Rafael to cukiernia rzemieślnicza w Leżajsku, w województwie podkarpackim. Od 1993 roku przygotowujemy wyjątkowe wyroby cukiernicze na specjalne okazje i do zjedzenia na co dzień. null

Produkty i usługi

Cukiernię Rafael założyliśmy z pasji do pieczenia słodkości. Opracowaliśmy własne receptury, korzystamy ze świeżych składników od sprawdzonych dostawców i dbamy o staranne dekorowanie słodkości. Dokładamy wszelkich starań, by wyroby cukiernicze zachwycały smakiem i pięknie wyglądały. Specjalnie dla klientów stworzyliśmy na stronie internetowej konfigurator służący do samodzielnego komponowania tortów na zamówienie! To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy planują zakup tortów na urodziny, imieniny, imprezy firmowe, chrzciny, wesela i inne uroczystości.

Torty oferujemy w wielu smakach. Przykładem są torty czekoladowe, chałwowe, tiramisu, owocowe, z mascarpone i oreo. Do wyrobów cukierniczych dobierane są biszkopty albo kruche spody, a także kremy, dodatki i dekoracje. Żelki, słony karmel, owoce, figurki i napisy to tylko niektóre z dostępnych rozwiązań! Oferujemy również ciasta tradycyjne, w tym makowce i serniki oraz wypieki wegańskie, bezglutenowe i pozbawione cukru. Ponadto przygotowujemy:
-drobne wypieki,
-drożdżówki,
-nowoczesne desery,
-pierniczki z nadrukiem,
-wytrawne przysmaki.

Drobne wypieki to m.in. babeczki, bajaderki i cynamonki. Z kolei drożdżówki to np. jagodzianki, ślimaczki, rogaliki i warkocze. Klientom polecamy też nowoczesne desery, takie, jak monoporcje, ptysie i musy czekoladowe. Zainteresowaniem cieszą się również wytrawne wypieki. Przykładem są paszteciki, kapuśniaczki, słone paluszki i naleśniki. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia cukierni Rafael! Ponadto przyjmujemy zamówienia e-mailowo i telefonicznie.

Zasięg działania

Firma Rafael Mariola Łobodzińska, Rafał Femiak s.c. z lokalizacji: Leżajsk świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach: podkarpackie.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Jak postrzegasz tę firmę?

Słowa kluczowe

Obowiązek informacyjny
Illustration of a woman with glasses working on a computer, surrounded by icons and documents

Wizytówka PanoramaFirm = lepsza widoczność w sieci

Dołącz teraz