Józef Oleniacz Usługi Elektroinstalacyjne

Pomiary i montaż elektryki - linie SN i NN oraz alarmy i stacje trafo

Elektroinstalatorstwo
37-734 Darowice 29, woj. podkarpackie
(17 opinii) napisz opinię
Józef Oleniacz Usługi Elektroinstalacyjne
37-734 Darowice 29, woj. podkarpackie
NIP
7951566006
Telefon
Józef Oleniacz Usługi Elektroinstalacyjne

Informacje

Opis działalności firmy Józef Oleniacz Usługi Elektroinstalacyjne w Darowice
Nazywam się Józef Oleniacz. Jestem właścicielem firmy, która zajmuje się świadczeniem usług elektroinstalacyjnych. Moja siedziba zlokalizowana jest w Darowicach, na terenie województwa podkarpackiego.
Produkty i usługi
Działam w branży od wielu lat, przez co posiadam spore doświadczenie i obszerną wiedzę w zakresie wykonawstwa instalacji elektrycznych. Nieustannie poszerzam swoje kompetencje oraz podnoszę kwalifikacje, by móc sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Moja oferta to:
- instalacje teletechniczne, elektryczne i energetyczne,
- kable SN i NN,
- stacje trafo,
- linie napowietrzne,
- instalacje wewnętrzne,
- agregaty zasilania awaryjnego-prądotwórczego,
- pomiary instalacji teletechnicznych, elektrycznych i odgromowych,
- instalacje odgromowe, przepięciowe i komputerowe,
- wykonawstwo instalacji sygnalizacji pożaru, alarmowych i automatyki.

Poza tym zajmuję się serwisem i naprawą prefabrykatów szaf oraz rozdzielnic elektrycznych i teletechnicznych. Wykonuję również instalacje pomiarów i sterowania oraz centralnego odkurzania. Wykorzystuję w tym celu jedynie sprawdzone materiały od zaufanych producentów. Muszę mieć pewność, że wszystko będzie w stu procentach sprawne.

Podczas pracy stosuję się do wszystkich obowiązujących przepisów BHP oraz bezwzględnie dbam o bezpieczeństwo siebie oraz przede wszystkim moich Klientów. Pracownicy, których zatrudniam w swojej firmie, postępują w dokładnie ten sam sposób. Korzystamy ze specjalistycznych narzędzi, które są w tym celu bardzo pomocne.

Zapraszam do podjęcia współpracy i zachęcam do skorzystania z oferty mojej firmy z Darowic.
Certyfikaty
Zasięg działania
Firma Józef Oleniacz Usługi Elektroinstalacyjne z lokalizacji: Darowice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
podkarpackie

Aktualności

usługi elektroinstalacyjne

16.05.2024

Firma elektroinstalacyjna założona przez Józefa Oleniacza, z siedzibą w Darowicach, specjalizuje się w realizacji profesjonalnych instalacji sygnalizacji pożaru, alarmowych oraz automatyki. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nieustannemu poszerzaniu wiedzy, firma gwarantuje najwyższą jakość usług oraz zastosowanie najnowszych technologii na rynku. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z przedsiębiorstwami, dostosowując nasze rozwiązania do indywidualnych potrzeb i wymagań. Zapraszamy do kontaktu, abyśmy mogli przedstawić Państwu naszą ofertę i wspólnie opracować najlepsze rozwiązania dla Państwa bezpieczeństwa oraz komfortu.

elektroinstalacje

03.03.2024

Firma elektroinstalacyjna założona przez Józefa Oleniacza, z siedzibą w Darowicach, specjalizuje się w szerokim zakresie usług związanych z pomiarami instalacji teletechnicznych, elektrycznych oraz odgromowych. Naszym klientom oferujemy również profesjonalne usługi serwisowe i naprawcze prefabrykatów szaf oraz rozdzielnic elektrycznych i teletechnicznych, co pozwala na kompleksowe wsparcie w utrzymaniu bezpieczeństwa i funkcjonalności instalacji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości świadczonych usług, zdobyliśmy zaufanie wielu klientów na terenie całego kraju. Zapraszamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie i skorzystać z profesjonalnych usług naszej firmy.

elektroinstalacje

27.01.2024

Firma elektroinstalacyjna założona przez Józefa Oleniacza w Darowicach to prawdziwy lider na rynku, oferujący szeroką gamę usług związanych z instalacjami wewnętrznymi oraz agregatami zasilania awaryjnego i prądotwórczymi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalnemu podejściu do każdego klienta, firma zdobyła zaufanie zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw na terenie całej Polski. W swojej ofercie posiadają zarówno nowoczesne rozwiązania technologiczne, jak i sprawdzone, tradycyjne metody, które gwarantują najwyższą jakość usług oraz bezpieczeństwo instalacji. Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem ekspertów, którzy z przyjemnością doradzą Państwu najlepsze rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(17 opinii) napisz opinię
J
Justyna
Solidna i profesjonalna firma, która po zamontowaniu nowych przewodów elektrycznych i wymianie przestarzałych kabli przygotowała dla nas dokumentację z całym rysunkiem i opisem nowej elektryki.
P
Patryk
Elektryk z uprawnieniami, który dosyć szybko wykonał na naszym terenie montaż linii kablowych. Pomógł też zaprojektować kompletny system sygnalizacji pożaru oraz podłączył instalacje odgromowe.
J
Jacek
Jak najbardziej polecam firmę Pana Oleniacza. W terminie wykonał dla nas projekt nowych linii zasilających oraz zamontował wszystkie przewody. Podłączył też oświetlenie na całym terenie, alarmy i kamery. Z żadnymi instalacjami nie mamy problemu.
M
Michalek477
Jak najbardziej polecam. Solidna, godna polecenia firma. Widać, że mają spore doświadczenie w tej branży.
G
Guha_gg
Solidne usługi elektryczne. Instalację wykonali profesjonalnie.
P
Patrys_ogorek
Cenię firmę przede wszystkim za indywidualne i profesjonalne podejście do klienta. Polecam.
R
Rajmund
Zadbali przy tym o wszystkie przepisy BHP. Polecam tę firmę, gdyż widać, że znają się na rzeczy.
M
Michał
Podczas budowy nowego domu bez problemów pomogli mi zamontować gniazdka i wszelkie instalacje elektryczne.
B
Biedroneczka333
Najpewniej najlepsza firma świadcząca usługi elektryczne w okolicy. Pracownicy są wykwalifikowani i mają doświadczenie.
S
Stocztery
Posiadają szeroką ofertę związaną z elektroinstalatorstwem, więc zapewne każdy znajdzie w niej coś dla siebie.
E
Edgar
Z czystym sercem mogę polecić. Wykonują dokładnie wszelkie rodzaje instalacji elektrycznych.
E
Edwin
W stu procentach spełniono moje oczekiwania. Bardzo dobre wykonawstwo instalacji odgromowych.
E
Edwin
Bardzo dobra firma elektroinstalacyjna. Sprawnie i dokładnie realizują swoje zadania.
H
Hubert
Już nie raz wykonywali u mnie pomiary przeróżnych instalacji elektrycznych i zawsze podchodzili do tematu rzetelnie oraz dokładnie.
B
Bianka
Jak najbardziej polecam firmę Pana Józefa. Pracują w niej wykwalifikowani elektrycy, którzy bardzo dobrze znają się na wykonywaniu instalacji.
M
Marek
Dobrze robi mogę polecić
K
A
klient A
Polecam z czystym sumieniem tą osobę. Fachowiec i profesjonalista.