Mw Automatic Waldemar Niemiec

Automatyka przemysłowa, projekt i montaż

Ogrzewanie elektryczne
37-203 Gniewczyna Tryniecka 264 podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
509 322 625
Mw Automatic Waldemar Niemiec

Informacje

Opis działalności
Firma MW Automatik znajduje się w Gniewczynie Trynieckiej, w województwie podkarpackim. Jej właścicielem jest Waldemar Niemiec. Oferujemy Państwu wykonanie projektu instalacji elektrycznej, pneumatycznej i automatyki przemysłowej w waszym zakładzie. Zajmujemy się również montażem urządzeń i ich uruchomieniem. Zapraszamy.
Produkty i usługi
MW Automatic współpracuje z przedstawicielami branż chemicznych, spożywczych, czy mleczarskich. Oferujemy także usługi dotyczące montażu instalacji elektrycznych w biurowcach i halach produkcyjnych. Nasza kadra składa się z programistów, elektryków oraz automatyków. Posiadamy uprawnienia grup I i II SEP z dozorem, eksploatacją i możliwością wykonywania pomiarów elektrycznych włącznie.

Nowoczesne fabryki i hale przemysłowe coraz częściej muszą być w pełni zautomatyzowane, aby nadążyć za światowym rynkiem. Rozwój technologi wypiera często tradycyjne sposoby produkcji. Nasza firma oferuje Państwu wykonanie projektów automatyki oraz instalacji elektrycznych dostosowanych do potrzeb firmy. Zapewniamy oprogramowania dla maszyn przemysłowych.

Instalacje przemysłowe, które wykonujemy, obejmują:
- projekt techniczny wraz z dokumentacją,
- prefabrykacjaszaf zasilająco-sterowniczych,
- okablowanie urządzeń przewodami elektrycznymi,
- trasy kablowe z koryt ze stali nierdzewnej,
- aparatura kontrolno-pomiarowa.

Szafy zasilająco-sterownicze wykonujemy według własnego projektu lub dostarczonego nam przez Klienta. Obudowa urządzenia jest wykonana ze stali nierdzewnej oraz pomalowana proszkowo w celu lepszej ochrony przed temperaturą i środkami chemicznymi. Obudowy montuje się na cokołach lub ścianach. Zajmujemy się także programowaniem urządzeń. Automatyka często opiera się na wizualizacjach przedstawionych na dotykowych panelach operatorskich.

Do naszych usług należy nie tylko wykonanie, ale także gwarancja, naprawa urządzeń oraz szkolenie personelu z obsługi maszyny.

Zapraszamy do kontaktu z firmą MW Automatic z Gniewczyny Trynieckiej oraz na stronę www.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń