Fhu Bramy Segmentowe Witryny Pasażowe Adam Bodnar

Producent bram garażowych i przemysłowych

Bramy i ogrodzenia
ul. Krakowska 166, 38-500 Sanok podkarpackie
Poniedziałek 09:00 - 17:00
Wtorek 09:00 - 17:00
Środa 09:00 - 17:00
Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 17:00
Sobota 09:00 - 13:00
Niedziela Zamknięte
(3 opinie) napisz opinię
Fhu Bramy Segmentowe Witryny Pasażowe Adam Bodnar

Informacje

O nas
Zajmujemy się produkcją, dystrybucją i montażem bram garażowych, rolowanych, przemysłowych, segmentowych oraz rolet zewnętrznych.
Oferowane przez nas bramy segmentowe to najnowocześniejszy obecnie sposób zamykania otworów bramowych, jest również najbardziej ekonomiczny. Stosujemy go z powodzeniem w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym.

Zajmujemy się również fachowym doradztwem technicznym. Naszymi klientami są instytucje, firmy oraz odbiorcy indywidualni. Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Opis działalności
Firma Handlowo-Usługowa, której właścicielem jest Adam Bodnar, zlokalizowana jest w Sanoku, w województwie podkarpackim. Zajmujemy się przede wszystkim produkcją bram oraz rolet.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest produkcja bram. Jesteśmy doświadczoną firmą, która podczas wykonywania swoich usług korzysta z nowoczesnych rozwiązań technologicznych i sama wprowadza nowatorskie rozwiązania. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych komponentów, które zapewniają nam zaufani producenci.

W naszej ofercie można znaleźć:
- drzwi garażowe,
- bramy rolowane,
- bramy garażowe,
- napędy posesyjne,
- bramy przemysłowe,
- bramy przeciwpożarowe.

Poza tym sprzedajemy napędy do bram i możliwość sterowania nimi. Specjalizujemy się także w ułatwianiu przeładunku, w ramach czego oferujemy Klientom mechaniczne rampy przeładunkowe oraz takie, które posiadają hydrauliczne zawiasy bądź wysuwane wargi. Dzięki tym profesjonalnym produktom można znacznie ułatwić sobie wykonywanie przeładunku.

Wykwalifikowana kadra, którą zatrudniamy, z pewnością pomoże wybrać odpowiednio dopasowany do potrzeb produkt. Naszym partnerom handlowym oferujemy korzystne warunki współpracy, które obejmują między innymi atrakcyjne rabaty handlowe i wsparcie marketingowe. Gwarantujemy wysoką jakość nabywanych produktów, terminową realizację zleceń i atrakcyjne ceny.

Serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
podkarpackie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
D
Danylekk
Mają w ofercie rewelacyjne bramy przeciwpożarowe, kupiliśmy i nich i było warto. Polecam.
M
Mirek
Zdecydowanie polecam, zakupiona u nich brama przemysłowa spełniła wszelkie nasze oczekiwania, konkurencyjna cena, bardzo dobre wykonanie.
F
Fifi786
Kupowaliśmy u nich bramę garażową, z której jesteśmy bardzo zadowoleni. Estetyczne wykonanie, bezproblemowo działa, idealnie wpasowała się w okolice naszego domu. Do tego mają świetne ceny.