Ludwika Filipowicz Psycholog-szkolenia,konsultacje,opieka

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
ul. Lipowa 31/33 lok. 22, 15-424 Białystok podlaskie
(8 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
(5)

Informacje

Siedzibą Ludwika Filipowicz Psycholog-szkolenia,konsultacje,opieka jest Białystok w województwie podlaskim. Działalność firmy koncentruje się na branży Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny 505 270... lub mailowy: filipowiczludwika@gmail.com
Jeśli chcesz nawiązać z Ludwika Filipowicz Psycholog-szkolenia,konsultacje,opieka kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 15-424 Białystok ul. Lipowa 31/33 lok. 22.
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom Ludwika Filipowicz Psycholog-szkolenia,konsultacje,opieka, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(8 opinii) napisz opinię
P
Paweł
Zdecydowanie ciekawie przeprowadzane warsztaty psychologiczne. Jestem zadowolony z uczestnictwa w nich.
M
Maja
Jak najbardziej polecam tę panią psycholog. Posiada spore doświadczenie i obszerną wiedzę w zakresie psychologii.
K
Karol
Cieszę się, że mogłem uczestniczyć w warsztatach psychologicznych organizowanych przez Panią Ludwikę. Dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy.
W
Wioletta
Bardzo dokładna pomoc psychologiczna. Ciekawe testy psychologiczne, które pomagają klientom.
N
Norbert
Zdecydowanie warto uczestniczyć w warsztatach organizowanych przez tego psychologa. Można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o emocjach, motywacji czy stresie.
D
Dodus
Polecam z całego serca. Pani Ludwika to człowiek, który z pasją i wielkim zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy. Przede wszystkim liczy się człowiek i jest to bardzo wyczuwalne w trakcie spotkań plus serdeczność i dobra energia tej Pani sprawiają, że powraca wiara w lepsze jutro. Warto przekonać się osobiście do czego bardzo zachęcam:)
S
Sylwia
Jak najbardziej polecam usługi Pani Ludwiki. Widać, że zna się ona na psychologii i pragnie dokładnie pomóc wszystkim swoim Klientom.
M
Małgorzata
Specjalista przez duże "S", ogromne wsparcie i doskonała pomoc!!! Takich fachowców w Białymstoku potrzeba więcej!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.