Motyl Usługi Transportowe Edyta Baworska

Bezpieczny przewóz osób

Transport międzynarodowy
19-100 Konopczyn 11, woj. podlaskie
(3 opinie) napisz opinię
Motyl Usługi Transportowe Edyta Baworska
19-100 Konopczyn 11, woj. podlaskie
NIP
5461288504
Telefon
Motyl Usługi Transportowe Edyta Baworska

Informacje

Opis działalności firmy Motyl Usługi Transportowe Edyta Baworska w Konopczyn
Firma Motyl, znajdująca się w Konopczynie, specjalizuje się w świadczeniu usług transportowych. Przewozy realizuje na terenie kraju oraz poza jego granicami, głównie na terenie Niemiec oraz Belgi i Holandii. Klientom zapewnia przystępne ceny oraz podróże w komfortowych warunkach w nowoczesnych busach.
Produkty i usługi
Firma Motyl z Konopczyna oferuje Państwu przewozy osobowe wysokiej klasy busami. Doświadczenie kierowców i dobrze wyposażone pojazdy gwarantują, że bezpiecznie i komfortowo dotrzecie Państwo w wyznaczone miejsce. Wysoka jakość usług przewozowych idzie w parze z przystępnymi cenami.

Klientom oferuje:
- przewozy do Holandii,
- przewozy do Belgii,
- przewozy do Niemiec,
- przeprowadzki,
- przewóz przesyłek.

Firma dysponuje lawetą, przystosowaną do bezpiecznego przewozu samochodów osobowych. Zajmuje się świadczeniem usług przeprowadzkowych. Zapewnia również przewóz mebli oraz innych towarów. Zawsze dba o to, by były odpowiednio zabezpieczone na czas transportu. Dodatkowo prowadzi wynajem busów wraz z kierowcą.

Ponadto firma Motyl świadczy swoje usługi dla firm kurierskich. Dysponując sporą flotą budów daje również możliwość ich wynajmu na krótszy lub dłuższy okres czasu. Pojazdy, które posiada firma przechodzą regularne kontrole, są zawsze sprawne oraz odpowiednio wyposażone, aby zapewnić należyty komfort klientom.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty Motyl Usługi Transportowe Edyta Baworska z Kopczyna. W razie pytań zachęcamy do kontaktu.
Zasięg działania
Firma Motyl Usługi Transportowe Edyta Baworska z lokalizacji: Konopczyn świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, lubuskie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, chodzieski, ciechanowski, makowski, mławski, obornicki, Ostrołęka, ostrowski, pilski, płoński, Poznań, przasnyski, sierpecki, wągrowiecki, żuromiński

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(3 opinie) napisz opinię
G
Gabriela
Panowie z firmy Motyl pomogli na w przeprowadzce do Niemiec. Jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ załadunek i transport naszych mebli i przedmiotów odbył się bardzo sprawnie. Wszystko dotarło na miejsce bez żadnych uszkodzeń, a także panowie zajęli się rozładunkiem. Bardzo polecamy, rzetelna firma i dobre ceny.
D
Daniel
Jako pośrednictwo pracy, zapewniamy również transport pracowniczy osobom, które decydują się na pracę w Holandii. Dlatego też korzystamy z usług firmy Motyl regularnie. Z tej współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni, uczciwe ceny za komfortowy przewóz pracowników, do tego transport na czas i stały kontakt. Polecamy.
J
JACO
PORZĄDNA OBSLUGA.