Gabinet Terapii Psychologicznej i Seksuologicznej Joanna Banaszczyk-Czepułkowska

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
ul. Śląska 35/37B, 81-310 Gdynia, woj. pomorskie
(7 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

Informacje

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci to branża, w której Gabinet Terapii Psychologicznej i Seksuologicznej Joanna Banaszczyk-Czepułkowska prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Gdynia w województwie pomorskim.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności Gabinet Terapii Psychologicznej i Seksuologicznej Joanna Banaszczyk-Czepułkowska, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: joannabanaszczyk@o2.pl lub telefon: 798 672...
Firma świadczy działalność pod adresem 81-310 Gdynia ul. Śląska 35/37B. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby Gabinet Terapii Psychologicznej i Seksuologicznej Joanna Banaszczyk-Czepułkowska: [kopiuj]
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy Gabinet Terapii Psychologicznej i Seksuologicznej Joanna Banaszczyk-Czepułkowska w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(7 opinii) napisz opinię
K
klient
podejscie rewelacja gratulacje , pomoc otrzymana.
D
dd
Ja tam muszę trochę poczekać na termin, bo słyszałam, że pani Joanna jest świetna.
I
Irek
Super kobieta. Polecam.
M
MM
Pani Joanna, tak jak poniżej są opinie, tak jest naprawdę, serce swoje odda.
T
TROJMIASTO
Witam! Gabinet czyściutki, pani Asia jest profesjonalistką. Ciepła, miła. Zgadzam się, że z powołania po prostu pomaga. Jeśli mam polecić gabinet w Gdyni, to właśnie ten gabinet psychologiczny i seksuologiczny polecam. Opinia pozytywna!
T
TUR-k
Wspaniała kobieta z takim podejściem do mnie trfiła od razu , ceny niskie polecam
G
P
gdynia polecam
Zawsze bałam się psychiatrów i psychologów, wydawało mi się, że to śmieszne chodzić i leczyć swoją głowę. Życie mnie zmusiło do takiej decyzji i trafiłam na panią Asię. Uważam, że każdy, kto sobie nie radzi z życiem powinien Udać się do mojej specjalistki wspaniałej pani psycholożki, można otrzymać pomoc i sobie ulżyć, jeśli się dobrze trafi. Jest dużo oszustów podających się za psychologów po czym po wizytach człowiek czuje co się dzieje, gdzie ta pomoc! Dopiero zrozumiałam role psychologa z powołania jak tu trafiłam. Wszystkich, którzy chcą mieć doświadczoną i profesjonalną pomoc, zachęcam. Terminy się znajdą, a ta pani jest do tego stworzona. Dobry psycholog w Gdynii. Polecam!!!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.