Autoskup "Invest-Auto"

Samochody używane
ul. Chrzanowskiego 10 b/6, 81-338 Gdynia pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)

Informacje

Samochody używane to branża, w której Autoskup "Invest-Auto" prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Gdynia w województwie pomorskim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: skup_aut1@wp.pl lub telefonicznej 501 317... możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Z przedstawicielem firmy Autoskup "Invest-Auto" możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 81-338 Gdynia ul. Chrzanowskiego 10 b/6,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy Autoskup "Invest-Auto" w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
K
katarzyna
Jednym słowem świetna firma. W ciągu 2 godzin sprzedałam samochód i pieniądze dostałam od ręki, Bardzo szybko i sprawnie przebiegła transakcja. Właściciel bardzo miły i konkretny. Polecam w 100%
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.