Franklin Sp. z o.o. Sp.k.

Transport, Spedycja, Magazynowanie, Logistyka kontraktowa

Spedycja
ul. Armii Krajowej 29, 77-200 Miastko pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Franklin Sp. z o.o. Sp.k.

Informacje

Opis działalności
Firma Franklin ma swoją siedzibę w Szydlicach, w województwie pomorskim. Naszym Klientom oferujemy zarówno usługi transportowe, które świadczymy na terenie całej Polski oraz krajów Europy, usługi magazynowania oraz logistyki kontraktowej. Udostępniamy magazyn z możliwością wysokiego składowania o dużej powierzchni, z całodobową ochroną. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Franklin to firma, która świadczy usługi transportowe zgodnie z prawem krajowym i europejskim. Pragniemy pracować zgodnie z odpowiednią kulturą, która powinna być przestrzegana w naszej branży. Dzięki temu możemy nawiązywać wieloletnie kontakty w zakresie transportu i spedycji, które owocują płynnym transportem towarów. Stawiamy na rozwój oraz stałe poszerzanie naszych możliwości co do przewozu ładunków. Jesteśmy otwarci na nowe inwestycje, jeżeli dzięki temu będziemy mogli wesprzeć naszych Klientów. Poruszamy się na terenie całej Polski i Europy, a lata doświadczeń pozwoliły nam się wyspecjalizować w relacji Polska-Francja i Francja-Polska. Na ten moment naszą flotę stanowią samochody marki Scania łącznie z naczepą firaną 13,6 m. Nasze pojazdy wyposażone są w maty antypoślizgowe, narożniki oraz pasy. Dbając o ekologię, poruszamy się pojazdami, które spełniają normy środowiskowe.

Każdy samochód ciężarowy można załadować zarówno z boku, tyłu, jak i góry, dzięki czemu pakowanie towarów jest o wiele szybsze i prostsze. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy możliwość załadować najróżniejsze materiały od papieru, stali i drewna, po maszyny, meble i artykuły spożywcze.

Do naszych usług należy:
- transport materiałów standardowych (na plandekach, na firankach, na megach, na zestawach, na platformach),
- transport ładunków ponadgabarytowych,
- transport ładunków drobnicowych,
- transport materiałów niebezpiecznych (ADR) na plandekach.

Oferujemy także składowanie towarów naszych Klientów w doskonale przystosowanym do tego magazynie. Jego powierzchnia to 4 ha utwardzonego placu. Udostępniamy również halę magazynową o powierzchni 2400 m2, która ma możliwość wysokiego składowania do 6 metrów. Dysponujemy również wiatą o powierzchni 400 m2. Towar składujemy z wykorzystaniem 10 wózków widłowych marki Linde, które mogą przewieźć ładunek od 2,5 do 4 ton. Magazyn znajduje się w Połupinie i jest chroniony całodobowo.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Franklin z Szydlic oraz na naszą stronę WWW.
Marki i specjalizacje
Adres naszego magazynu:

ul. Leśna 1A, 66-600 Połupin/Krosno Odrzańskie
Certyfikaty
1. Dyrektor finansowy Roku 2019
2. Pomorski Pracodawca Roku 2019
3. Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Transporcie Międzynarodowym 2.Licencja na wykonywania krajowego transportu drogowego rzeczy
4. Certyfikat Pracodawcy Pomorza
5. Dyplom za szczególny wkład w tworzenie nowych miejsc pracy
6. TOP3 najlepiej ocenianych firm na Platformie Trans.eu w 2017 roku
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń