Franklin Sp. z o.o. Sp.k.

Międzynarodowy transport drobnicowy i całopojazdowy

Spedycja
ul. Armii Krajowej 29, 77-200 Miastko pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(59) 822 10 18
Adres korespondencyjny
ul. Armii Krajowej 29, 77-200 Miastko pomorskie

Informacje

Opis działalności
Firma Franklin ma swoją siedzibę w Szydlicach, w województwie pomorskim. Naszym Klientom oferujemy usługi transportowe, które świadczymy na terenie całej Polski oraz krajów Europy. Przyjmujemy zlecenia na transport drobnicowy i całopojazdowy. Do naszych obowiązków należy nie tylko przewóz ładunków, ale także szeroko rozumiana spedycja i magazynowanie.
Produkty i usługi
Franklin to firma, która świadczy usługi transportowe zgodne z prawem krajowym i europejskim. Pragniemy pracować zgodnie z odpowiednią kulturą, która powinna być przestrzegana w naszej branży. Dzięki temu możemy nawiązywać wieloletnie kontakty w zakresie transportu i spedycji, które owocują płynnym transportem towarów. Stawiamy na rozwój oraz stałe poszerzanie naszych możliwości co do przewozu ładunków. Jesteśmy otwarci na nowe inwestycje, jeżeli dzięki temu będziemy mogli wesprzeć naszych Klientów. Szczególnie poruszamy się na trasie Polska-Francja oraz Francja-Polska, jednak przyjmujemy zlecenia na inne trasy.Na ten moment poruszamy się samochodami marki Scania łącznie z naczepą firaną 13,6 m. Te pojazdy posiadają świetnie wyposażenie, takie jak maty antypoślizgowe, narożniki oraz pasy. Dbając o ekologię, poruszamy się pojazdami, które spełniają normy środowiskowe.

Każdy samochód ciężarowy można załadować zarówno z boku, tyłu, jak i góry, dzięki czemu pakowanie towarów jest o wiele szybsze i prostsze. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy możliwość załadować najróżniejsze materiały od papieru, stali i drewna, po maszyny, meble i artykuły spożywcze.

Do naszych usług należy:
- transport materiałów standardowych (na plandekach, na firankach, na megach, na zestawach, na platformach),
- transport ładunków ponadgabarytowych,
- transport ładunków drobnicowych,
- transport materiałów niebezpiecznych (ADR) na plandekach.

Uzupełnieniem oferty jest magazynowanie towarów w naszym składzie na życzenie Klienta. Nasz magazyn ma powierzchnię 4 ha. Posiadamy halę wysokiego magazynowania aż do 6 metrów.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Franklin z Szydlic oraz na naszą stronę internetową.
Marki i specjalizacje
W naszej flocie pojazdów znajdują się samochody marki Scania oraz Franklin
Certyfikaty
1.Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Transporcie Międzynarodowym 2.Licencja na wykonywania krajowego transportu drogowego rzeczy
3.Certyfikat Pracodawcy Pomorza
4.Dyplom za szczególny wkład w tworzenie nowych miejsc pracy
5.TOP3 najlepiej ocenianych firm na Platformie Trans.eu w 2017 roku
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń