Presto Stal Wyroby hutnicze

Presto Stal... Stale konkurencyjni.

Stal i wyroby stalowe
ul. Kościerska 11B, 89-620 Klawkowo pomorskie
Poniedziałek 07:00 - 16:00
Wtorek 07:00 - 16:00
Środa 07:00 - 16:00
Czwartek 07:00 - 16:00
Piątek 07:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
(52) 395 11 24
PRESTO STAL Rafał Piechowski
523951124
rafal@prestostal.pl
Jolanta Kula
666864461
jolanta@prestostal.pl
Magazyn - Kierownik Magazynu Adrian Mróz
604423641
magazyn@prestostal.pl
Adres korespondencyjny
PRESTO STAL Rafał Piechowski ul. Kościerska 11 B, 89-620 Chojnice<br /><br />Klawkowo<br />woj. pomorskie<br /><br />Tel. +48 52 395 11 24
Może cię zainteresować
Presto Stal Wyroby hutnicze

Informacje

Opis działalności
Hurtownia stali Presto Stal w Klawkowie, koło Chojnic, oferuje wyroby hutnicze wysokiej jakości. Są to m.in. pręty żebrowane, pręty stalowe, strzemiona, blachy, rury stalowe, profile, kształtowniki, druty, dystanse. Posiada własny transport oraz umożliwia magazynowanie zakupionego towaru nieodpłatnie.
Produkty i usługi
Presto Stal istnieje na rynku od 2009 roku, zapewniając swoim klientom fachową obsługę oraz certyfikowane i atestowane wyroby stalowe najwyższej jakości. Dynamiczny rozwój firmy pozwala stale na powiększanie oferty produktowej i podnoszenie jakości świadczonych usług. Ponadto firma może się pochwalić 18-letnim doświadczeniem w branży wyrobów hutniczych i w logistyce.

W hurtowni, która znajduje się w woj. pomorskim, pod Chojnicami, przy DW 235 gwarantowana jest fachowa obsługa techniczna, możliwość indywidualnego negocjowania ceny oraz stała i kompleksowa obsługa zaopatrzenia.

Na ofertę handlową składają się takie wyroby jak stal zbrojeniowa, w tym pręty żebrowane, walcówki, dystanse, siatki zbrojeniowe, strzemiona oraz drut wiązałkowy – żarzony i drut wiązałkowy – szalunkowy. Firma sprzedaje też:
-pręty okrągłe gładkie,
-pręty płaskie (płaskowniki),
-pręty kwadratowe,
-pręty ciągnione,
-pręty gatunkowe,
-pręty kwasoodporne,
-płaskowniki łebkowe.

Dostępne są również kształtowniki gorącowalcowane, w tym ceowniki, kątowniki i dwuteowniki oraz kształtowniki zimnowalcowane. Zaliczają się do nich ceowniki, kątowniki i profile zamknięte kwadratowe oraz prostokątne.

Bogata oferta obejmuje też blachy i rury. Te pierwsze to blachy ocynkowane, ryflowane, gorącowalcowane i zimnowalcowane. Z kolei rury dzielą się na kwasoodporne, precyzyjne, aluminiowe, ocynkowane i czarne ze szwem i bez szwu.

Wszystkie oferowane wyroby posiadają atesty i certyfikaty, potwierdzające ich najwyższą jakość oraz markowe źródło pochodzenia.

Presto Stal to nie tylko hurtownia wyrobów stalowych. Dzięki doświadczonemu zespołowi uprawnionych kierowców oraz rozbudowanej flocie transportowej ma możliwości do transportu krajowego i spedycji. Dba o solidne zaplecze logistyczne każdego projektu. Dociera szybko na wskazane miejsce!

Więcej informacji dotyczących usług transportowychoraz oferty handlowej Presto Stal znajduje się na stronie internetowej. W sprawie usług można również napisać maila lub zadzwonić.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
K
kris1967
Od lat u nich kupuję, bo mają największy wybór artykułów hutniczych i atrakcyjne ceny.
P
Patryk
Duży wybór stali i atrakcyjne ceny. Polecam Presto Stal.

Słowa kluczowe

stal,
rury,