Maileo Beauty

Stylizacja rzęs, brwi i paznokci oraz zabiegi odmładzające

Salony i gabinety kosmetyczne
ul. Borowiecka 3, 80-297 Banino pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Maileo Beauty
ul. Borowiecka 3, 80-297 Banino pomorskie
NIP
5891999805
Telefon
Maileo Beauty

Informacje

Opis działalności firmy Maileo Beauty w Banino
Maileo Beauty to salon kosmetyczny. Od 2012 roku skupiamy się na dostarczaniu wysokiej jakości usług. Gabinet znajduje się w Baninie, w województwie pomorskim.
Produkty i usługi
Maileo Beauty to miejsce, w którym w miłej atmosferze zajmujemy się podkreślaniem urody i ukrywaniem niedoskonałości. W salonie kosmetycznym m.in. oferujemy stylizację rzęs i brwi. Zagęszczamy i przedłużamy rzęsy poprzez doczepianie sztucznych włosków. Oferujemy również takie usługi kosmetyczne, jak henna pudrowa brwi i laminacja brwi, która umożliwia uzyskanie odpowiedniego ułożenia włosków. W Maileo Beauty zajmujemy się też zabiegami na twarz i ciało. Oferujemy takie zabiegi, jak:
-mikrodermabrazja,
-peelingi kawitacyjne,
-masaże twarzy,
-sonoforeza,
-jonoforeza.

Mikrodermabrazja wygładza i oczyszcza skórę. Efekt oczyszczenia przynosi też zastosowanie peelingu kawitacyjnego. Sonoforeza i jonoforeza służą natomiast do wtłaczania do skóry substancji aktywnych, co przekłada się na odmłodzenie skóry twarzy.

Dodatkowo oferujemy zabiegi na dłonie i stopy oraz makijaż permanentny ust, brwi i oczu. Więcej informacji udzielamy telefonicznie. Pod podanym numerem telefonu prosimy też umawiać terminy wizyt w salonie Maileo Beauty.
Zasięg działania
Firma Maileo Beauty z lokalizacji: Banino świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń