KMTB Paweł Kosior Sp.j.

Materiały murarskie, dekarskie, elewacyjne i wykończeniowe

Materiały budowlane
ul. Lotnicza 113, 80-297 Banino pomorskie
Poniedziałek 7:00 - 17:00
Wtorek 7:00 - 17:00
Środa 7:00 - 17:00
Czwartek 7:00 - 17:00
Piątek 7:00 - 17:00
Sobota 8:00 - 13:00
Niedziela Zamknięte
(12 reviews) napisz opinię
KMTB Paweł Kosior Sp.j.
ul. Lotnicza 113, 80-297 Banino pomorskie
Telefon
KMTB Paweł Kosior Sp.j.

Informacje

Opis działalności firmy KMTB Paweł Kosior Sp.j. w Banino
KMTB to firma prowadzona przez Pawła Kosiora. Przedsiębiorstwo z siedzibą w Baninie od 2014 roku zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych. Sprzedaje wszystko, co potrzebne zarówno do budowy, jak i prac wykończeniowych i remontów. Zapewnia duży wybór, fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny. W okresie od października do marca firma funkcjonuje w godzinach PN-PT 8-16, SB 8-13, ND - nieczynne.
Produkty i usługi
Skład budowlany KMTB to najlepsze miejsce do zakupienia materiałów potrzebnych do doprowadzenia inwestycji do stanu surowego oraz stanu pod klucz. Do klientów hurtowni należą zarówno firmy budowlane, jak i osoby przymierzające się do wzniesienia własnego domu lub innego obiektu. Klienci znajdą w hurtowni wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach, w tym narzędzia ręczne, folie i chemię budowlaną, np. kleje, zaprawy i farby. W sprzedaży znajdują się farby do metali, ścian, sufitów i innych powierzchni. Oferta obejmuje też materiały dociepleniowe, takie, jak wełna mineralna i styropian oraz tynki. Do dachów polecane są blachodachówki i dachówki, rynny, płotki przeciwśniegowe, okna połaciowe i ławki kominiarskie. W hurtowni KMTB można też kupić:
-cegły,
-bloczki betonowe,
-panele podłogowe,
-drewno konstrukcyjne,
-więźby dachowe,
-deski,
-łaty,
-krawędziaki,
-papy,
-podbitki.

Poza wymienionymi materiałami firma ma na sprzedaż suche zabudowy z płyt kartonowo-gipsowych wraz z akcesoriami oraz artykuły metalowe. W tym ostatnim przypadku są to pręty, gwoździe i druty.

Pełna oferta hurtowni znajduje się na stronie internetowej. Pytania związane z asortymentem KMTB można zadawać telefonicznie i mailowo.
Zasięg działania
Firma KMTB Paweł Kosior Sp.j. z lokalizacji: Banino świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, pomorskie

Opinie

(12 reviews) napisz opinię
K
Kajetan
Farby do wnętrz z hurtowni KMTB przeznaczone są do różnych powierzchni. Na co dzień używam farb do ścian i sufitów, ale jeśli trzeba, to używam też farb do metalu.
Ł
Łukasz
Dom ocieplony styropianem i wełną jest łatwiejszy do ocieplenia. Widzę różnicę w rachunkach. A wszystko to dzięki budowlańcom i hurtowni KMTB skąd pochodzą materiały.
M
Mikołaj
Artykuły metalowe sprawdzają się w pracach budowlanych. Gwoździe, pręty i siatki zgrzewane kupiłem tu taniej, niż u konkurencji.
L
Leszek
Kupiłem cement i specjalną domieszkę przeciwmrozową. To dobre połączenie, bo nawet zimą można prowadzić prace budowlane.
N
Norbert
Dzięki płytom kartonowo-gipsowym łatwo wykonać podwieszane sufity i ścianki działowe. W KMTB można kupić nawet największe partie tych materiałów.
F
FDolas
Mają wszystko, co potrzebne do budowy domów. Bloczki betonowe sprawdzają się do budowy piwnic, a ściany łatwo wznieść cegłami.
R
Rajmund
Wykończyłem dom za pomocą paneli podłogowych, desek i farb kupionych w hurtowni KMTB. Mają duży wybór produktów i to w atrakcyjnych cenach.
L
lenny
Duży wybór materiałów budowlanych. Cegły, bloczki, tynki, drewno i inne produkty sprawdziły się podczas budowy.
K
kris1967
Kupiłem u nich deski do różnych zastosowań i gwoździe. Ceny tych materiałów są przystępne.
T
thefender
Stolarka dostępna w hurtowni KMTB spełnia w 100% moje oczekiwania. Drzwi wejściowe skutecznie zabezpieczają przed włamaniami, a okna dachowe są szczelne i łatwo się otwierają. Ceny też są przystępne.
P
Patryk
Szczerze mówiąc, jestem zachwycony, że wybór materiałów budowlanych w składzie KMTB jest tak duży. Przy okazji jednej wizyty mogłem kupić cegły, bloczki na fundamenty, dachówki oraz farby i docieplenie. Pracownicy składy służyli fachową pomocą.
-
-Dell
Polecam. Bardzo szeroki asortyment. Dla fachowców jak i dla osób robiących drobne pracę w domu. Przemiłe i uśmiechnięte Panie, z ogromną wiedzą. Wstawiłem przypadkiem. Ale na pewno będę częściej korzystał z usług tej hurtowni