KMTB Paweł Kosior Sp.j.

Materiały murarskie, dekarskie, elewacyjne i wykończeniowe

Materiały budowlane
ul. Lotnicza 113, 80-297 Banino pomorskie
(5 opinii) napisz opinię
KMTB Paweł Kosior Sp.j.

Informacje

Opis działalności
KMTB to firma prowadzona przez Pawła Kosiora. Przedsiębiorstwo z siedzibą w Baninie od 2014 roku zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych. Sprzedaje wszystko, co potrzebne zarówno do budowy, jak i prac wykończeniowych i remontów. Zapewnia duży wybór, fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny.
Produkty i usługi
Skład budowlany KMTB to najlepsze miejsce do zakupienia materiałów potrzebnych do doprowadzenia inwestycji do stanu surowego oraz stanu pod klucz. Do klientów hurtowni należą zarówno firmy budowlane, jak i osoby przymierzające się do wzniesienia własnego domu lub innego obiektu. Klienci znajdą w hurtowni wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach, w tym narzędzia ręczne, folie i chemię budowlaną, np. kleje, zaprawy i farby. W sprzedaży znajdują się farby do metali, ścian, sufitów i innych powierzchni. Oferta obejmuje też materiały dociepleniowe, takie, jak wełna mineralna i styropian oraz tynki. Do dachów polecane są blachodachówki i dachówki, rynny, płotki przeciwśniegowe, okna połaciowe i ławki kominiarskie. W hurtowni KMTB można też kupić:
-cegły,
-bloczki betonowe,
-panele podłogowe,
-drewno konstrukcyjne,
-więźby dachowe,
-deski,
-łaty,
-krawędziaki,
-papy,
-podbitki.

Poza wymienionymi materiałami firma ma na sprzedaż suche zabudowy z płyt kartonowo-gipsowych wraz z akcesoriami oraz artykuły metalowe. W tym ostatnim przypadku są to pręty, gwoździe i druty.

Pełna oferta hurtowni znajduje się na stronie internetowej. Pytania związane z asortymentem KMTB można zadawać telefonicznie i mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, pomorskie

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
R
Rajmund
Wykończyłem dom za pomocą paneli podłogowych, desek i farb kupionych w hurtowni KMTB. Mają duży wybór produktów i to w atrakcyjnych cenach.
L
lenny
Duży wybór materiałów budowlanych. Cegły, bloczki, tynki, drewno i inne produkty sprawdziły się podczas budowy.
K
kris1967
Kupiłem u nich deski do różnych zastosowań i gwoździe. Ceny tych materiałów są przystępne.
T
thefender
Stolarka dostępna w hurtowni KMTB spełnia w 100% moje oczekiwania. Drzwi wejściowe skutecznie zabezpieczają przed włamaniami, a okna dachowe są szczelne i łatwo się otwierają. Ceny też są przystępne.
P
Patryk
Szczerze mówiąc, jestem zachwycony, że wybór materiałów budowlanych w składzie KMTB jest tak duży. Przy okazji jednej wizyty mogłem kupić cegły, bloczki na fundamenty, dachówki oraz farby i docieplenie. Pracownicy składy służyli fachową pomocą.