Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

Stacje diagnostyczne i przeglądy techniczne
ul. Niezapominajki 2, 81-198 Kosakowo pomorskie
(5 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
(5)
NIP
5891635606
Telefon

Informacje

Stacje diagnostyczne i przeglądy techniczne to branża, w której Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Kosakowo w województwie pomorskim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze telefonicznej 697 444... możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Adres wykonywania działalności przez Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów to ul. Niezapominajki 2, 81-198 Kosakowo. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(5 opinii) napisz opinię
T
Tomek
Rzetelna i profesjonalna obsługa. Polecam.
D
Darek
Bardzo miła obsługa na stacji w Kosakowie. Polecam wszystkim.
G
Gosia
Polecam wszystkim
D
Darek
Bardzo miła obsługa. Polecam wszystkim.
N
nieznany
profesjonalna i mila obsluga klienta,polecam
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.