Stacja Kontroli Pojazdów Evimar

Stacje diagnostyczne i przeglądy techniczne
ul. Wojska Polskiego 40, 84-100 Puck pomorskie
(1 opinia) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
(5)

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Stacje diagnostyczne i przeglądy techniczne. Stacja Kontroli Pojazdów Evimar ma swoją siedzibę w miejscowości Puck w województwie pomorskim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: skp.puck@vp.pl lub telefonicznej 663 111... możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Możesz osobiście odwiedzić siedzibę Stacja Kontroli Pojazdów Evimar. Chcąc do niej dotrzeć kieruj się pod adres:ul. Wojska Polskiego 40, 84-100 Puck.
Korzystając z nawigacji GPS możesz posłużyć się współrzędnymi geograficznymi firmy: 54.71204N, 18.4107E. [kopiuj]
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom Stacja Kontroli Pojazdów Evimar, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(1 opinia) napisz opinię
K
Krzysiek
Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Dobra i przyjazna atmosfera. Polecam.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.