Jarosław Pliszka Motoplisz Serwis Motocykli, Quadów I Skuterów

Piaskowanie i szkiełkowanie na najwyższym poziomie.

Czyszczenie strumieniowo-ścierne
ul. Spacerowa 2, 83-260 Kaliska pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
697 012 744
Jarosław Pliszka Motoplisz Serwis Motocykli, Quadów I Skuterów

Informacje

Opis działalności
Motoplisz to firma zlokalizowana w miejscowości Kaliska, w powiecie starogardzkim, na terenie województwa pomorskiego. Właścicielem firmy jest Jarosław Pliszka. Firma działa na rynku od 2016 roku.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej firmy jest malowanie proszkowe. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu wszelkie usługi świadczymy na najwyższym poziomie.

Oferta firmy Motoplisz obejmuje:
- malowanie proszkowe,
- szkiełkowanie,
- piaskowanie.
Malowanie proszkowe to popularna metoda malowania konstrukcji oraz elementów wykonanych z metalu. Farba proszkowa świetnie sprawdza się przy malowaniu np. felg, zderzaków, kołpaków bądź listew dekoracyjnych.

W naszej ofercie prócz malowanie proszkowego znajdą Państwo również szkiełkowanie i piaskowanie. Szkiełkowanie to proces podobny do piaskowania. Różnica polega na tym, że zamiast ziaren korundu używane są kuleczki szklane. To drugie ma na celu usuwanie rdzy, usuwanie farby, wygładzanie, polerowanie, a także matowienie i oczyszczanie.

W ramach oferty zajmujemy się malowaniem proszkowym system WAGNER. Ponadto elementy do szkiełkowania dostarczone przez Klienta nie muszą być czyste. Sami zajmujemy się ich czyszczeniem oraz przygotowaniem do procesu. Zabezpieczymy równiez wszystkie gwinty i naprawimy te uszkodzone.

Klientom zapewniamy atrakcyjne ceny, fachowe doradztwo, terminowość oraz atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń