Restauracja Pizzeria CK

CK. Tu jest klimat!

Restauracje
ul. 27 Stycznia 2A, 83-140 Gniew pomorskie
Poniedziałek 11:00 - 23:00
Wtorek 11:00 - 23:00
Środa 11:00 - 23:00
Czwartek 11:00 - 23:00
Piątek 11:00 - 01:00
Sobota 11:00 - 03:00
Niedziela 11:00 - 23:00
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Restauracja Pizzeria CK

Informacje

Opis działalności
Nietuzinkowa restauracja i pub na poddaszu zabytkowego obiektu w samym centrum starówki Gniewu. Klimatyzowane pomieszczenia, oryginalny wystrój i niesamowity ogródek na dachu z widokiem na Stare Miasto i gniewski zamek. Ulubione miejsce dla turystów, młodzieży i rodzin z dziećmi. Pełna oferta catteringowa, organizacja imprez okolicznościowych. Sale na 150 osób, w tym sala VIP. Zapraszamy!
Produkty i usługi
Przede wszystkim zajmujemy się prowadzeniem restauracji oraz pizzerii. Posiadamy w tym zakresie spore doświadczenie, bo niemalże dziesięcioletnie. Swoim Klientom proponujemy ciekawe potrawy kuchni włoskiej i fast food. Organizujemy także imprezy okolicznościowe.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi:
- włoskie pizze,
- dania fast food,
- kebaby,
- tortille,
- zestawy obiadowe,
- hamburgery,
- catering.

Co więcej, zajmujemy się organizowaniem imprez okolicznościowych. Posiadamy dużą salę, darmowe WiFi oraz telewizory LCD. Dzięki nam dana impreza czy okazja zaowocuje w niezapomniane wspomnienia, podsycone dobrym smakiem. W naszej restauracji znajdzie się też kącik do zabaw dla znudzonych dzieci. W weekendy organizujemy dancingi, karaoke, disco dance oraz koncerty.

Zatrudnieni pracownicy posiadają stosowne kwalifikacje i spore doświadczenie w branży. Wszystkie potrawy przygotowują w oparciu o sprawdzone receptury i wysokiej jakości składniki, zapewniane przez renomowanych dostawców. Gwarantujemy miłą i sympatyczną obsługę.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, gdzie z chęcią udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń