"Autocaros 89" Zakład Usługowo-Handlowy

Samochodowe instalacje gazowe
83-115 Zabagno 32, woj. pomorskie
(4 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(1)
(5)
(4)
(5)

Informacje

Głównym profilem działalności firmy "Autocaros 89" Zakład Usługowo-Handlowy jest Samochodowe instalacje gazowe. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Zabagno w województwie pomorskim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: autocaros89@interia.pl możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Adres wykonywania działalności przez "Autocaros 89" Zakład Usługowo-Handlowy to 83-115 Zabagno 32. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych "Autocaros 89" Zakład Usługowo-Handlowy.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(4 opinie) napisz opinię
M
B
Marek B
Dobry serwis polecam
K
Konrad
Polecam
G
Grzegorz
Nie polecam. Jakość obsługi pozostawia wiele do życzenia
G
Grzegorz
Nie polecam
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.