Ryszard Hebel Usługi Wulkanizacyjne

Sprzedaż oraz wymiana i naprawa opon do każdego modelu samochodu

Produkcja i sprzedaż opon
Zamostna 63, 84-239 Bolszewo pomorskie
(5 opinii) napisz opinię
Ryszard Hebel Usługi Wulkanizacyjne
Zamostna 63, 84-239 Bolszewo pomorskie
NIP
5881157200
Telefon
Ryszard Hebel Usługi Wulkanizacyjne

Informacje

Opis działalności firmy Ryszard Hebel Usługi Wulkanizacyjne w Bolszewo
Nasz warsztat wulkanizacyjny znajduje się w Bolszewie, w województwie pomorskim. Działamy od 1996, a właścicielem firmy jest Ryszard Hebel. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Zapraszamy do naszego warsztatu wulkanizacyjnego, wszystkie osoby, które chcą znaleźć nowe ogumienie do swojego pojazdu lub chcą skorzystać z usług serwisowych.

Chociaż wymiana opon może być przeprowadzona w domowym garażu, to jednak znacznie lepiej zlecić jest ją doświadczonemu wulkanizatorowi. W naszym warsztacie dysponujemy wyważarkami kół - specjalistycznym sprzętem do prawidłowego demontażu koła. To niezwykle ważna czynność w kontekście bezpieczeństwa kierowcy. Nieprawidłowe wyważenie nie zawsze jest od razu wyczuwalne, ale może mieć wpływ na znaczne obciążenie zawieszenia, a w warunkach domowych nie jest łatwo prawidłowo zamontować koło.

Poza tym podczas wymiany opon w warsztacie nasz wulkanizator dokładnie sprawdzi stan innych elementów, takich jak wentyle, które jeśli są zbyt wyeksploatowane, nie będą zabezpieczały prawidłowo ciśnienia w oponie. Zbyt dużo, albo zbyt mało powietrza w oponie to duży problem, bo wpływa na zbyt szybkie zużycie paliwa.

Nasza kadra oferuje takie usługi jak:
- wymiana opon na letnie i zimowe,
- przechowywanie opon na okres letni i zimowy.

W sprzedaży posiadamy:
- opony do samochodów osobowych,
- opony do samochodów ciężarowych,
- felgi,
- opony bieżnikowane do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych,
- opony całoroczne.

Warto jest zainwestować w nasze opony bieżnikowane, ponieważ takie ogumienie jest nieco tańsze niż nowe, ale wciąż zapewnia maksymalne bezpieczeństwo na drodze. Bieżnikowanie to również ekologiczny sposób na wykorzystanie starej, ale wciąż sprawnej opony.

Nasza kadra chętnie doradzi Państwu w wyborze ogumienia. Mamy opony do każdego rodzaju modelu samochodu. Zapraszamy do naszego warsztatu w Bolszewie.
Zasięg działania
Firma Ryszard Hebel Usługi Wulkanizacyjne z lokalizacji: Bolszewo świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie, wejherowski

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(5 opinii) napisz opinię
R
Robert
Opony w ciężarówkach zawsze wymieniam u nich. Wiem, że pracują na renomowanych wyważarkach i mają opony sprawdzonych producentów.
J
Jotpe100
Mają bardzo przystępne ceny za opony bieżnikowane i akurat mieli na stanie ogumienie do mojego auta.
K
Karolina
Od ręki i w bardzo krótkim czasie wymieniłam tutaj opony do samochodu osobowego. Mechanik podpowiedział mi jakie ogumienie wybrać, aby zapewniało dobrą przyczepność do jezdni.
S
Sebulek210
Polecam ich szczerze do montażu opon. Wszystko robią na specjalistycznych wyważarkach, więc mam pewność, że z kołem nie będzie działo się nic złego. Mają też opony do mojego modelu auta.
M
Miłosz
Opony, które tutaj zakupiłem, przejechały ze mną już tysiące kilometrów. Bieżnik wciąż jest w dobrym stanie, a samo ogumienie też się trzyma. Wulkanizator świetnie mi doradził w wyborze i przeprowadził sprawny montaż.