Kancelaria Notarialna s.c. Krzysztof Wysocki, Michał Wysocki

Akty notarialne, poświadczenia i pełnomocnictwa

Notariusze
ul. Dąbrowskiego 115, 84-230 Rumia, woj. pomorskie
(6 opinii) napisz opinię
Kancelaria Notarialna s.c. Krzysztof Wysocki, Michał Wysocki
ul. Dąbrowskiego 115, 84-230 Rumia, woj. pomorskie
NIP
5882411528
Telefon
Kancelaria Notarialna s.c. Krzysztof Wysocki, Michał Wysocki

Informacje

Opis działalności firmy Kancelaria Notarialna s.c. Krzysztof Wysocki, Michał Wysocki w Rumia
Krzysztof Wysocki i Michał Wysocki to notariusze. Prowadzą w Rumi, w województwie pomorskim Kancelarię Notarialną. Od 2002 roku wykonują czynności notarialne na rzecz osób fizycznych i podmiotów gospodarczych.
Produkty i usługi
Notariusze działają na podstawie przepisów zawartych w ustawie z 14 lutego 1991 roku Prawo o notariacie. Zajmują się m.in. sporządzaniem aktów notarialnych związanych z prawem nieruchomości, spadkowym, morskim, rodzinnym oraz handlowym. Tej formy potwierdzenia wymagają umowy sprzedaży, darowizny, służebności, a także intercyzy, testamenty, umowy spółek i inne dokumenty. Notariusze przygotowują również pełnomocnictwa, oświadczenia, protesty czeków i weksli oraz poświadczenia. Poświadczają dziedziczenie, a także sporządzają:
-poświadczenia dziedziczenia,
-poświadczenia własnoręczności podpisu,
-poświadczenia daty okazania dokumentu,
-poświadczenia przebywania w danym miejscu,
-poświadczenia pozostawania przy życiu.

Poświadczane notarialnie są też wykonywane przez rejentów wyciągi, odpisy i kopie dokumentów. Klienci Kancelarii Notarialnej mogą także zlecić spisywanie protokołów, doręczanie oświadczeń i przygotowywanie projektów oświadczeń. Do tego notariusze przyjmują na przechowanie nośniki cyfrowe z danymi, dokumenty, papiery wartościowe i pieniądze. Wizyty w Kancelarii Notarialnej należy wcześniej umawiać telefonicznie. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej.
Zasięg działania
Firma Kancelaria Notarialna s.c. Krzysztof Wysocki, Michał Wysocki z lokalizacji: Rumia świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(6 opinii) napisz opinię
R
Ragnes_331
Czynności notarialne na 5. Ja tylko potrzebowałem pełnomocnictwa, ale zostałem potraktowany z należytym szacunkiem.
B
Bogusss
Kancelarię polecił mi brat i muszę mu podziękować. Tutaj moja sprawa została załatwiona szybko i zapłaciłem mniej, niż się spodziewałem.
H
Hubert
Rekomenduję wybór kancelarii każdemu, kto planuje zakup nieruchomości. Wszystko przebiera sprawnie.
M
Maksymilian
Zakup mieszkania to dla mnie poważny wydatek, dlatego starannie wybrałem notariusza. Chciałem mieć pewność, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik, a akt notarialny nie będzie miał błędów. Udało się to oczywiście osiągnąć.
J
Juliusz
Miła atmosfera, ale oczywiście wszystko przebiega w pełni procesjonalnie. Przed podpisaniem aktu notarialnego notariusz przeczytał jego treść i wszystko się zgadzało, dlatego złożyłem podpis.
R
Rpinof
Moim zdaniem najlepsza kancelaria notarialna w mieście. Na przestrzeni lat wiele razy korzystałem z usług notariuszy i tutaj wszystko przebiegło najsprawniej. Dlatego polecam.