GeoPatrol Paweł Brylowski geodeta Wejherowo pomorskie

Obsługa geodezyjna Twojej inwestycji

Geodezja
ul. Letniskowa 4, 84-200 Ustarbowo pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
GeoPatrol Paweł Brylowski geodeta Wejherowo pomorskie
ul. Letniskowa 4, 84-200 Ustarbowo pomorskie
NIP
5882324373
Telefon
GeoPatrol Paweł Brylowski geodeta Wejherowo pomorskie

Informacje

Opis działalności firmy GeoPatrol Paweł Brylowski geodeta Wejherowo pomorskie w Ustarbowo
Siedziba firmy GeoPatrol Paweła Brylowskiego znajduje się w Ustarbowie, w województwie pomorskim. W branży geodezja, kartografia - usługi działamy z powodzeniem od 2022 roku. Możesz mieć pewność tego, że wszystkie zlecenia realizujemy z należytą starannością. Napisz lub zadzwoń w celu ustalenia szczegółów współpracy.
Produkty i usługi
Wykonywanie usług geodezyjnych zlecicie firmie GeoPatrol w Ustarbowie. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, firm budowlanych czy instytucji. Jesteśmy wyposażeni w specjalistyczny sprzęt, który pozwala nam precyzyjnie realizować pomiary.

Zapewniamy pełną geodezyjną obsługę inwestycji. Opracowujemy mapy do celów projektowych, które są niezbędne do uzyskania pozwolenia na budowę.

Fachowo pomagamy w tyczeniu obiektów budowlanych. Określamy i znakujemy charakterystyczne elementy na gruncie oraz określamy przebieg głównych osi konstrukcyjnych. Oferujemy też wytyczanie sieci uzbrojenia terenu.

Wykonujemy prace związane z łączeniem lub dzieleniem działek oraz wyznaczaniem granic działek.

Po zakończeniu budowy przeprowadzamy inwentaryzację powykonawczą budynków. Potrzebna jest do uzyskania pozwolenia na użytkowanie budynku.

Budujecie dom i potrzebujecie pomocy geodety? Skontaktujcie się z naszą firmą i zapytajcie o wycenę poszczególnych prac.

Zasięg działania
Firma GeoPatrol Paweł Brylowski geodeta Wejherowo pomorskie z lokalizacji: Ustarbowo świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kartuski, pucki, wejherowski

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń