Konstanty Ladach Budownictwo

Budowa więźby dachowej i krycie dachów

Dachy i usługi dekarskie
ul. Lipowa 1, 84-200 Ustarbowo pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
504 777 152
Adres korespondencyjny
ul. Lipowa 1, 84-200 Ustarbowo pomorskie

Informacje

Opis działalności
Konstanty Ladach jest właścicielem firmy La-Dach, która znajduje się w Ustarbowie, w województwie pomorskim. Działamy na rynku od 2014 roku. Do naszych głównych usług należy dekarstwo i budowa dachów. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Firmę La-Dach tworzą specjaliści w branży budowlanej. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje, aby zająć się pracami dekarskimi, ciesielskimi i blacharskimi w zakresie budowy i remontów dachu. Współpracujemy z Klientami indywidualnymi oraz firmami. Możemy przeprowadzić remont w domkach jedno i wielorodzinnych. Nasze zaangażowanie w pracę potwierdza otrzymany certyfikat z 2018 roku, który określa nas mianem firmy godnej zaufania!

Do naszych głównych usług należy:
- budowa i remont dachów,
- konserwacja dachów,
- budowa i montaż więźby dachowej.
- krycie dachów (papą, blachodachówką, blachą trapezową),
- montaż orynnowania,
- obróbki kominów.

Oczywiście służymy fachowym doradztwem w zakresie doboru materiałów. Pokrycia dachowe różnią się od siebie ceną oraz jakością. Chętnie pomożemy w doborze relatywnie tanich, ale odpornych na warunki atmosferyczne materiałów.

Naszym zadaniem jest budowa dachów, które będą służyły Klientom przez dziesiątki lat. W ramach usług zajmujemy się pomiarami, przygotowaniem kosztorysu i doborem materiałów budowlanych.

Zapewniamy wykonanie prac w szybkim terminie. Zapraszamy do kontaktu z firmą La-Dach z Ustarbowa oraz na naszą stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Gdańsk, Gdynia, Sopot, kartuski, kościerski, pucki, sztumski, tczewski, wejherowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń