Classic Factory Andrzej Roszman

Sprowadzamy oryginalne części zamienne do pojazdów zabytkowych.

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
ul. 1 Brygady Pancernej Wojska Polskiego 17, 84-200 Wejherowo pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
515 660 889
Adres korespondencyjny
ul. 1 Brygady Pancernej Wojska Polskiego 17, 84-200 Wejherowo pomorskie

Informacje

Opis działalności
Classic Factory to nowoczesne, dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w handlu częściami zamiennymi do samochodów zabytkowych. Oferujemy również oryginalne części do renowacji zabytkowych aut. Działamy od 2016 roku, a nasza siedziba mieści się w Wejherowie, na terenie województwa pomorskiego. Zapraszamy!
Produkty i usługi
Właścicielem przedsiębiorstwa jest Andrzej Roszman. Classic shop zapewnia dostęp do tysięcy trudno dostępnych części do renowacji klasyków. Sumienność i skuteczność naszych działań zaowocowała zdobyciem dużego zaufania wśród klientów firmy. Motoryzacja, zwłaszcza zabytkowa, to nasza pasja.


W ofercie znajdą Państwo:

- kierownice,
-akcesoria,
-uszczelki,
-oświetlenie,
-wykładziny,
-części chromowane,
-radia retro,
-wiele innych.


Oferujemy oryginalne części do Mercedesa i wielu innych marek. Oferujemy części do zabytkowych aut jak na przykład części do VW Golfa 1, a nawet części do Porsche. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która oferuje swoje usługi w zakresie sprzedaży części do samochodów. Oferujemy oryginalne i zamienne części do wielu zabytkowych modeli.


Ugruntowaną pozycję na rynku zyskaliśmy dzięki profesjonalizmowi i wytężonej pracy naszego zespołu. Zatrudniamy wykwalifikowanych mechaników samochodowych i pasjonatów motoryzacji, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą. Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie części zamiennych.


Jeśli w ofercie naszego sklepu nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu — nic straconego! W takim wypadku serdecznieprosimy o kontakt. Ponieważ Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze, chętnie podejmiemy się próby znalezienia niezbędnego elementu i sprowadzimy go do naszego sklepu specjalnie na Państwa zamówienie.


Gwarantujemy atrakcyjne ceny. Zachęcamy do kontaktu — odpowiemy na wszelkie Państwa pytania dotyczące bieżącej oferty i dostępności wybranych produktów.


Zapraszamy!
Marki i specjalizacje
Oferujemy części zamienne do:

- BMW
- Porsche
- Mercedesa
- VW
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń