FLORIST - FIRMA OGRODNICZA. KAMIL BUDEK NAWADNIANIE

Kompleksowe usługi ogrodnicze

Ogrodnictwo
ul. Bukowa 6/8, 84-200 Wejherowo pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
FLORIST - FIRMA OGRODNICZA. KAMIL BUDEK NAWADNIANIE

Informacje

Opis działalności
Firma Ogrodnicza Florist istnieje na rynku od 2011 roku. Zajmuje się kompleksowymi usługami florystycznymi. Siedziba działalności znajduje się w Wejherowie. Właścicielem jest Kamil Budek.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności są kompleksowe usługi ogrodnicze. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w montażu systemów nawadniających na dużych powierzchniach. Oferta zawiera szereg czynności, które mają na celu zadbanie zarówno o ogród, jak i jego otoczenie. W zakres działań wykonywanych przez ogrodników wchodzą między innymi koszenie trawników, odchwaszczanie, zakładanie oczek wodnych oraz nasadzanie kwiatów. Specjaliści zajmują się również myciem kostki brukowej, cięciem żywopłotów oraz przycinaniem drzew i krzewów. Uzupełnieniem oferty jest całoroczna pielęgnacja ogrodów oraz zabezpieczenie roślin przed zimą.

Pracownicy firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży, co pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Swoim Klientom gwarantują najwyższą jakość usług, fachowe doradztwo i profesjonalną obsługę. Wizytówką firmy są atrakcyjne ceny i krótkie terminy realizacji zleceń.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty przedsiębiorstwa Florist.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń