FLORIST - FIRMA OGRODNICZA. KAMIL BUDEK NAWADNIANIE

Kompleksowe usługi ogrodnicze i florystyczne

Ogrodnictwo
ul. Bukowa 6/8, 84-200 Wejherowo pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
FLORIST - FIRMA OGRODNICZA. KAMIL BUDEK NAWADNIANIE

Informacje

Opis działalności
Firma Ogrodnicza Florist zajmuje się świadczenie usług florystycznych w pełnym zakresie. Siedziba działalności znajduje się w Wejherowie. Właścicielem jest Kamil Budek, który zaprasza do skorzystania z oferty.
Produkty i usługi
Przedsiębiorstwo Ogrodnicze Florist działa prężnie już od 2011 roku. Głównym profilem działalności są kompleksowe usługi ogrodnicze. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w montażu systemów nawadniających na dużych powierzchniach. Oferta zawiera szereg czynności, które mają na celu zadbanie zarówno o ogród, jak i jego otoczenie. W zakres działań wykonywanych przez ogrodników wchodzą między innymi koszenie trawników, odchwaszczanie, zakładanie oczek wodnych oraz nasadzanie kwiatów.

Specjaliści zajmują się również myciem kostki brukowej, cięciem żywopłotów oraz przycinaniem drzew i krzewów. Uzupełnieniem oferty jest całoroczna pielęgnacja ogrodów oraz zabezpieczenie roślin przed zimą.

Pracownicy firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży, co pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Swoim Klientom gwarantują najwyższą jakość usług, fachowe doradztwo i profesjonalną obsługę. Wizytówką firmy są atrakcyjne ceny i krótkie terminy realizacji zleceń.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. Zachęca się do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Więcej informacji znaleźć można też na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
gdański, kartuski, kościerski, lęborski, pucki, starogardzki, wejherowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń