Florist Firma Ogrodnicza Kamil Budek

Kompleksowe usługi ogrodnicze

Ogrodnictwo
ul. Bukowa 6/8, 84-200 Wejherowo pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Florist Firma Ogrodnicza Kamil Budek

Informacje

Opis działalności
Firma Ogrodnicza Florist istnieje na rynku od 2011 roku. Zajmuje się kompleksowymi usługami florystycznymi. Siedziba działalności znajduje się w Wejherowie. Właścicielem jest Kamil Budek.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności są kompleksowe usługi ogrodnicze. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w montażu systemów nawadniających na dużych powierzchniach. Oferta zawiera szereg czynności, które mają na celu zadbanie zarówno o ogród, jak i jego otoczenie. W zakres działań wykonywanych przez ogrodników wchodzą między innymi koszenie trawników, odchwaszczanie, zakładanie oczek wodnych oraz nasadzanie kwiatów. Specjaliści zajmują się również myciem kostki brukowej, cięciem żywopłotów oraz przycinaniem drzew i krzewów. Uzupełnieniem oferty jest całoroczna pielęgnacja ogrodów oraz zabezpieczenie roślin przed zimą.

Pracownicy firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży, co pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Swoim Klientom gwarantują najwyższą jakość usług, fachowe doradztwo i profesjonalną obsługę. Wizytówką firmy są atrakcyjne ceny i krótkie terminy realizacji zleceń.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty przedsiębiorstwa Florist.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń