Topaz

Patronat rzetelnej firmy świadczy o fachowości, solidności sprzedawanych towarów

Materiały budowlane
ul. Niska 14, 84-200 Wejherowo pomorskie
poniedziałek 07:00 - 16:00
wtorek 07:00 - 16:00
środa 07:00 - 16:00
czwartek 07:00 - 16:00
piątek 07:00 - 16:00
sobota 07:00 - 13:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(58) 676 60 71
586766071
586766071
693701445
topaz.tadzino@wp.pl
http://www.topaz-kruszywa.pl
Adres korespondencyjny
ul. Niska 14, 84-200 Wejherowo pomorskie
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
Sprzedaż kamieni i kruszywa

Kopalnia Topaz jest jedną z największych kopalni kruszywa w województwie pomorskim. Podstawowym obszarem naszej działalności jest wydobycie i sprzedaż różnego rodzaju kruszyw. Na życzenie klienta możemy także zająć się transportem kruszywa i piasku w miejsce docelowego przeznaczenia. Nasza siedziba znajduję się w Tadzinie k/Gniewna – sprawdź jak dojechać do kopalni kruszywa Topaz.

Oprócz sprzedaży kruszywa i usługi transportowych, możemy także zaoferować wynajem ładowarek do prac ziemnych. W naszym parku maszynowym znajdują się najnowocześniejsze maszyny do wydobycia i przetwarzania oraz transportu kruszywa. Wykwalifikowana kadra zapewni profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji składanych zamówień.

Proponujemy Państwu szeroki wybór kruszyw, od piasku po kamienie polne i otoczaki. Wśród naszych kruszyw znajdują się:
• piasek 0-1,5 mm siany,
• piaski (0-2 mm siany i płukany),
• żwir klasyfikowany płukanyotoczak np.: (2-8) (8-16) (16-31,5) mm,
• kamienie otoczaki np.: (31,5-63) (63-200) mm,
• kamień polny pow. 200 mm,
• pospółkę,
• kamień łamany (na utwardzenie dróg),
• odkrywkę (skrywa).

Nasze kruszywa są szeroko stosowane zarówno w branży przemysłowej, jak i w budownictwie. Wykorzystuję się je między innymi do produkcji betonu oraz wyrobów betonowych, takich jak kostka brukowa, rury przepustowe itp. Pozyskiwany w naszej kopalni żwir, skrywa albo pospółka mogą również posłużyć do budowy nawierzchni drogowych oraz prac związanych z branżą budowlaną tj. murowanie i tynkowanie ścian, wylewanie posadzek oraz betonowanie cokołów pod ogrodzenie. Dzięki współpracy z Kopalnią Topaz, masz pewność, że kupujesz kruszywa najwyższej jakości.
Opis działalności
Kopalna kruszywa Topaz jest czynna od poniedziałku do soboty. Do wydobywania kruszywa wykorzystujemy specjalistyczne maszyny, dzięki czemu możemy zagwarantować klientom krótki czas realizacji zlecenia oraz transport kruszyw i piasku we wskazane przez nich miejsce. Zapraszamy do obejrzenie zdjęć naszej kopalni oraz do zapoznania się z pełną ofertą firmy w zakresie sprzedaży kruszyw i kamieni.
Produkty i usługi
Firma Topaz s.c. rozpoczęła działalność w maju 1998 r. Intensywny rozwój spółki i inwestycje w park maszynowy sprawiły, że obecnie jesteśmy jednym z największych producentów kruszywa w woj. pomorskim.

Od początku istnienia firmy, specjalizujemy się w wydobywaniu kruszywa. Naszym Klientom możemy zaoferować sprzedaż szerokiego asortymentu kruszyw, które znajdują zastosowanie w wielu gałęziach budownictwa – zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i drogowym.

Ładunek kruszywa odbywa się za pomocą specjalistycznej ładowarki kołowej wyposażonej w wagę legalizowaną przez Urząd Wag i Miar.

W naszej kopalni kruszywa i kamienia dekoracyjnego korzystamy ze specjalnychmaszyn budowlanych, takich jak: ładowarki kołowe, koparki gąsienicowe, samochody ciężarowe o max. ład. 13 i 25 ton, przesiewacz WPB 531 wraz z przesiewaczem strunowym, odwadniaczem kubełkowym, taśmociągami i koszem zasypowym.

Dokonujemy płukania piasku i żwiru o frakcjach: 0-2 mm, 2-8mm, 8-16 mm, 16-32 mm, ale prócz frakcji płukanych w ofercie posiadamy także frakcje suchosiane - piasek 0-2 mm, otoczak 32-63 mm, otoczak 63-200 mm, kamienie polne powyżej 200 mm oraz pospółkę ze ściany i odkrywkę (skrywę).

Oferujemy kruszywa i piasek wysokiej jakości, którą potwierdzają świadectwa jakości na piasek 0-2 mm, żwir 2-8 mm, żwir 8-16 mm wydane przez Katedrę Podstaw Budownictwa i Inżynierii Materiałowej z siedzibą przy ul. Narutowicza 11/12, 80-952 Gdańsk.

Naszymi klientami są przede wszystkim firmy z branży budowlanej i drogowej, wśród nich znajdują się zarówno odbiorcy indywidualni, jak i duże przedsiębiorstwa, takie jak: SEMEKO, P.U.T. "Ol-Trans", Fa-Bruk, Novabrik, ORLEX, P.R.E.B "Budrem" i wiele innych.

Kopalnia kruszywa Topaz posiada certyfikat Krajowego Rejestru Długów oraz jest jego uczestnikiem.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą kruszyw i żwiru oraz do współpracy. Każdemu klientowi gwarantujemy profesjonalną obsługę, bez względu na wielkość złożonego zamówienia.
Marki i specjalizacje
Kruszywa:
- rozdrobnione w wyniku erozji skał lub uzyskiwane przez mechaniczne rozdrobnienie skał litych.

Piasek:
- skała osadowa, luźna, złożona z niezwiązanych spoiwem ziaren mineralnych.

Żwir klasyfikowany:
- okruchowa skała osadowa o luźnej postaci, złożona z otoczaków.

Kamienie otoczaki:
- zaokrąglony i wygładzony przez wodę kamień.

Gruz ceglany:
- materiał ceglany wykorzystywany do podwyższeń terenu, utwardzenia drogi.
Certyfikaty
Pospółkę cechują dobre właściwości filtracyjne, mechaniczne i duża nośność. Ze względu na te atuty, pospółka jest wykorzystywana w budownictwie jako podbudowa pod fundamenty, a w drogownictwie do wykonania warstw otaczających nasyp drogowy.Zajmujemy się sprzedażą piasku sianego i płukanego o frakcji 0-2. Piasek z kopalni kruszyw Topaz idealnie nadaje się do wylewek i murowania. Dysponujemy dwoma samochodami ciężarowymi o maksymalnej ładowności 13 i 25 ton, przystosowanymi do transportu kruszywa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
Gdańsk, Sopot, Puck, Kartuzy, Słupsk, Lębork, Gdynia, Wejherowo

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń