"Hania" Usługi Krawieckie Hanna Turulska

Produkcja odzieży
ul. Żeromskiego 10-350 Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie
(3 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
NIP
7392811196

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Produkcja odzieży. "Hania" Usługi Krawieckie Hanna Turulska ma swoją siedzibę w miejscowości Olsztyn w województwie warmińsko-mazurskim.
Firmę "Hania" Usługi Krawieckie Hanna Turulska znajdziesz pod adresem 10-350 Olsztyn ul. Żeromskiego. Dokładne współrzędne geograficzne dla tej lokalizacji to: [kopiuj]
Przedsiębiorstwa operujące w branży w większości oferują:
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom "Hania" Usługi Krawieckie Hanna Turulska, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(3 opinie) napisz opinię
T
Turek
Naprawdę krawcowa znająca się na rzeczy dobrze szyję i dokładnie tara szkoła krawców tak jak szyli kiedyś naprawdę polecam
T
Turek
Znające się na rzeczy i szyciu krawcowa naprawdę miła i sympatyczna bardzo dobrze szyję i dokładnie stara szkoła krawiectwa naprawdę polecam
S
Studniowka
Nie polecam tej krawcowej!!!Chodziłam do niej kilka razy aby podłożyć spodnie,skrócić sukienkę i było ok.Nadszedł dzień studniówki i potrzebowałam skrócić ramiączka oraz zmniejszyć dekolt.Sukienka była u tej pani tydzień.Dwa dni przed studniówką poszłam odebrać i wtedy zaczął się koszmar.Przymierzyłam sukienkę i nie mogłam się w niej dopiąć mało tego na sukience były porobione oczka.Podjechałam drugi raz pokazać krawcowej i powiedziała że to moja wina i spróbuje naprawić.W piątek cała w nerwach pojechałam po odbiór.Okazal się większy koszmar,sukienka z tyłu cała pozaciagana.Szukałam krawcowej której uda się coś naprawić.W ostateczności miałam kupić kolejna sukienkę a to koszt kolejnych 400zl.Udalo się znaleźć krawcowa która jak to zobaczyła złapała się za głowę.To było wyzwaniem dla krawcowej bo co się okazało pani Hania spaliła sukienkę i próbowała zatuszować swoją pracę,dlatego szły oczka.Naszyla kilka latek myśląc że to przejdzie.Przy mnie prawdziwa,profesjonalna krawcowa zaczęła rozpruwac i pokazała co było przyczyną.Zalamalam się gdy to zobaczyłam.Jednak pani się nie poddała i naprawiła to co spierniczyla pani Hania.Na przyszłość pani Hanno jeśli nie zna się pani na takich sukienkach to proszę się nie podejmować pracy.To nie kosztuje 30zl tylko 400zl a pani zniszczyła sukienkę udając że jest ok.Stwierdzam że zna się pani tylko na prostym szyciu.Przestrzegam przed tą panią jeśli chodzi o eleganckie kreacje.Mam na to dowody.Ostrzegam przed tą krawcowa żeby inna kobieta nie płakała.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.