Chłodnictwo Klimatyzacja Wyposażenie Gastronomii Gastro Szron Bis

Zaopatrzenie i wyposażenie gastronomiczne
ul. Przemysłowa 5, 10-418 Olsztyn warmińsko-mazurskie
(6 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
(4)
(4)

Informacje

Firma Chłodnictwo Klimatyzacja Wyposażenie Gastronomii Gastro Szron Bis z siedzibą w miejscowości Olsztyn świadczy swoje usługi w branży Zaopatrzenie i wyposażenie gastronomiczne.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny 609 185... lub mailowy: biuro15@gastroszron-bis.pl
Adres wykonywania działalności przez Chłodnictwo Klimatyzacja Wyposażenie Gastronomii Gastro Szron Bis to ul. Przemysłowa 5, 10-418 Olsztyn. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Chłodnictwo Klimatyzacja Wyposażenie Gastronomii Gastro Szron Bis.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(6 opinii) napisz opinię
M
Małgorzata
Chłodnictwo Klimatyzacja Wyposażenie Gastronomii Gastro Szron Bis polecam wszystkim.
P
Piotr
Wszystkim Polecam.
J
Jacek
Serwis polecam.
K
Z
O
K.Z z okolicy
Zgadzam się z opiniami. Pan Krzysztof super gość, można jego zawsze polegać.
A
Adrian
Witam, jeżeli ktoś chce szybko i tanio sprawę załatwić, to dobrze tu trafił.
M
Marek
PPP - polecam pełen profesjonalizm, jakość od wielu lat na wysokim poziomie.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.