Tomtech Murawski Tomasz

Montaż i serwis instalacji teletechnicznych, alarmowych i elektrycznych

Systemy i usługi telekomunikacyjne
19-325 Oracze 18T warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Tomtech Murawski Tomasz
19-325 Oracze 18T warmińsko-mazurskie
NIP
8481693646
Telefon
Tomtech Murawski Tomasz

Informacje

Opis działalności firmy Tomtech Murawski Tomasz w Oracze
Tomtech to firma, którą prowadzimy od 2008 roku. Jej właścicielem jest Murawski Tomasz, a nasza siedziba znajduje się w Oraczach, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Zajmujemy się montażem i serwisem instalacji teletechnicznych, ale nie tylko.
Produkty i usługi
Nasza oferta skierowana jest do klientów prywatnych i firm. Jedną z naszych usług jest montaż instalacji fotowoltaicznych, które bazują na odnawialnych źródłach energii, przez co pozyskanie prądu jest nie tylko ekologiczne, ale również stosunkowo tanie. Odpowiednio zaprojektowana instalacja jest w stanie wygenerować większość energii elektrycznej, niezbędnej w danym gospodarstwie domowym czy firmie.

Poza tym zakres naszych usług obejmuje też:

- montaż instalacji elektrycznych,
- montaż instalacji światłowodowych,
- montaż instalacji telekomunikacyjnych,
- montaż instalacji przeciwpożarowych,
- montaż instalacji alarmowych.

W przypadku tych ostatnich możemy zaproponować montaż i podłączenie alarmów, monitoringu, domofonów i wideodomofonów oraz urządzeń kontroli dostępu.

Jako firma wykonujemy też naprawy - usuwany awarie elektryczne różnych instalacji. Radzimy sobie z drobnymi i poważnymi usterkami. Ponadto zajmujemy się wykonywaniem pomiarów elektrycznych w celu sprawdzenia bezpieczeństwa i napięcia.

Dysponujemy również własną minikoparką, co pozwala nam na sprawne wykonanie instalacji zewnętrznych i przyłączy, ale też realizację innych zleconych czynności.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania współpracy z firmą Tomtech.
Zasięg działania
Firma Tomtech Murawski Tomasz z lokalizacji: Oracze świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
warmińsko-mazurskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń