Yachting Polska Joanna Kossakowska

Zajmujemy się czarterem i serwisem jachtów

Jachty
11-730 Kolonia Mikołajki 10 warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Yachting Polska Joanna Kossakowska
11-730 Kolonia Mikołajki 10 warmińsko-mazurskie
NIP
7422151274
Telefon
Może cię zainteresować
Yachting Polska Joanna Kossakowska

Informacje

O nas
Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której prowadzimy portal ogłoszeniowy łączący kupującego ze sprzedającym. Nasz portal zrzeszający miłośników łodzi, jachtów i wszelkich jednostek motorowodnych pomoże znaleźć potencjalnego kupca Państwa jednostki. Ogłoszenia mogą Państwo dodać samodzielnie lub zgłosić się do nas na adres e-mail.
Opis działalności firmy Yachting Polska Joanna Kossakowska w Kolonia Mikołajki
Prowadzimy firmę Yachting Polska, której właścicielką jest Joanna Kossakowska. Siedziba firmy znajduje się w Mikołajkach, w województwie warmińsko-mazurskim.
Produkty i usługi
Oferujemy Państwu nasze usługi związane z całościową obsługą łodzi. Zapewniamy kompleksowe doradztwo i pośrednictwo w tym zakresie. Jesteśmy przekonani, że każdy wielbiciel sportów wodnych znajdzie u nas coś dla siebie.

W asortymencie posiadamy szeroki wybór produktów dla właścicieli jachtów.

Prowadzimy sprzedaż jednostek nowych i używanych, a w tym fantastycznych modeli, takich jak:
- łodzie nowe typu Flipper 900 DC Full wyposażenie od ręki 2 x 225 KM i 2 x 300 KM,
- Flipper 900 ST nowy na zamówienie,
- Nimbus T9 nowy, dostępny od ręki, miejsce stacjonowania: Gdynia,
- Nimbus T 11 nowy dostępny od ręki
- Numo 660- nowe kadłuby z możliwością wyposażenia lub okucia (wyposażenie można zrobić we własnym zakresie) silnik od 10 do 150KM zaburtowy lub stacjonarny w droższej wersji,
- Saxdor 320 GTC dostępny od ręki 2 x 300 KM nowa jednostka, stacjonuje w Gdyni,
- używane jednostki typu hausboat o 12m długości, 4m szerokości, silniki diesel,
- oraz wiele innych na przykład Four Winns, Gobbi i Cobalt 345.

Świadczymy usługi związane z czarterem łodzi. Oferujemy transport łodzi na terenie kraju i za granicą. Posiadamy utwardzony slip w Mikołajkach, pozwalający na sprawne wyciągnięcie łodzi - zajmujemy się myciem łodzi, jej zabezpieczeniem oraz transportem we wskazane miejsce.

Prowadzimy serwis zimowy jednostek pływających, zajmiemy się kompleksowym przygotowaniem łodzi do sezonu. Wykonamy niezbędne naprawy, oferujemy możliwość przechowania łodzi w naszej hali.

Zapewniamy rzeczoznawstwo do odszkodowań, ubezpieczenie jednostki, rejestrowanie i wyrejestrowanie oraz tworzenie dokumentacji od momentu jej wjazdu na teren Polski. Proponujemy ubezpieczenia jednostek yacht casco, OC, NNW i prywatne ubezpieczenie czarterów. Zajmujemy się obsługą dokumentacji jednostek od wjazdu na teren Polski. Oferujemy:
- wyrejestrowanie jednostek,
- rzeczoznawstwo,
- serwis zimowy,
- czarter łodzi,
- zimowanie łodzi,
- zimowanie żaglówek,
- zimowanie jednostek motorowych,
- slip łodzi.

Zapraszamy!
Zasięg działania
Firma Yachting Polska Joanna Kossakowska z lokalizacji: Kolonia Mikołajki świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń