Strzałek Handel Owocami i Warzywami Andrzej Strzałka

Hurtownie warzyw i owoców
ul. Gillerów 2 -16, 62-800 Kalisz wielkopolskie
(6 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)
(4)
(1)

Informacje

Firma Strzałek Handel Owocami i Warzywami Andrzej Strzałka z siedzibą w miejscowości Kalisz świadczy swoje usługi w branży Hurtownie warzyw i owoców.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Strzałek Handel Owocami i Warzywami Andrzej Strzałka poprzez email: strzalekhurtownia@gmail.com .
Firma świadczy działalność pod adresem 62-800 Kalisz ul. Gillerów 2 -16. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby Strzałek Handel Owocami i Warzywami Andrzej Strzałka: [kopiuj]
W ofercie firm z branży, najczęściej pojawiają się:
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Strzałek Handel Owocami i Warzywami Andrzej Strzałka.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(6 opinii) napisz opinię
P
Paweł
Wszystko w najlepszym porządku. Po 3 latach współpracy z hurtownią Strzałek mogę śmiało ich polecić, jako rzetelnych dostawców owoców i warzyw.
I
Ilona
Stosunek ceny do jakości rewelacyjny. Dostaje się świeże i smaczne produkty. W moim sklepie robią furorę.
J
Jędrzej
Bardzo dobra jakość owoców i warzyw, zawsze świeże, nie można narzekać. Polecam.
K
Krzysztof
Polecam, pod względem zaopatrzenia i jakości produktów rolnych można na nich polegać.
E
Edyta
Zawsze spory wybór warzyw, ceny też przystępne. Jestem zadowolona ze współpracy z hurtownią Strzałek.
L
Leszek
Bardzo dobre produkty. Owoce i warzywa zawsze świeże, ale też wyjątkowo smaczne. Chętnie je od nich kupuję do swojego sklepu, bo mam spory popyt. Polecam hurtownię.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.