ABA Nieruchomości Waldemar Świnka

Wyceny oraz pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie nieruchomości

Nieruchomości
ul. Noskowskiego 1A/20, 62-500 Konin wielkopolskie
(3 opinie) napisz opinię
ABA Nieruchomości Waldemar Świnka
ul. Noskowskiego 1A/20, 62-500 Konin wielkopolskie
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
63 2418941
ABA Nieruchomości Waldemar Świnka

Informacje

Opis działalności firmy ABA Nieruchomości Waldemar Świnka w Konin
ABA Nieruchomości to firma zajmująca się pośrednictwem w sprzedaży, zamianie i wynajmie nieruchomości. Jej właścicielem jest Waldemar Świnka. Siedziba znajduje się w Koninie, w województwie wielkopolskim.
Produkty i usługi
Biuro nieruchomości ABA tworzy wykwalifikowana kadra, która posiada niezbędne uprawnienia i kwalifikacje. Właściciel ukończył studia wyższe w zakresie geodezji i gospodarki przestrzennej, rolnictwa, podatków i ekonomii oraz szacowania i obrotu nieruchomościami. W pracy posługuje się licencją zawodową umożliwiającą pośrednictwo w obrocie nieruchomościami o numerze 13844 z 2010 r. Ponadto od 2003 roku zajmuje się rzeczoznawstwem majątkowym.

Biuro nieruchomości ABA oferuje pomoc dotyczącą sprzedaży, zamiany i kupna nieruchomości. Czynności wykonywane przez biuro to sprawdzanie statusu prawnego nieruchomości, w tym analizowanie ksiąg wieczystych. Dokonywane są także inwentaryzacje powierzchni, sprawdzane są ewentualne obciążenia działek i lokali wobec banków i wykonywane są wyceny. Wyceniane są domy, mieszkania, lokale użytkowe, a także działki rekreacyjne, budowlane i rolnicze. Wycenie podlegają także maszyny trwale związane z gruntem. Inne usługi składające się na ofertę biura to przygotowanie i zamieszczenie reklam, w tym na portalach internetowych OLX i Otodom, organizacja spotkań pomiędzy klientami oraz umówienie wizyty u notariusza.

Biuro nieruchomości ABA pośredniczy w sprzedaży, kupnie, zamianie i wynajmie takich nieruchomości jak:
-mieszkania,
-domy,
-lokale użytkowe,
-działki rolne,
-działki rekreacyjne,
-działki budowlane.

Firma zapewnia wszystko, co potrzebne do szybkiego i bezpiecznego przeprowadzenia transakcji. Prowadzi działalność na terenie powiatów konińskiego, tureckiego, gnieźnieńskiego, słupeckiego i kaliskiego. Działa też dla klientów w powiatach kolskim, pleszewskim, średzkim, wrzesińskim oraz poddębickim, radziejowskim, śremskim i mogileńskim.

ABA Nieruchomości prowadzi stronę internetową, gdzie znajduje się więcej informacji. Kontakt z biurem można nawiązać telefonicznie albo e-mailowo.

Zasięg działania
Firma ABA Nieruchomości Waldemar Świnka z lokalizacji: Konin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
gnieźnieński, kaliski, kolski, koniński, pleszewski, radziejowski, słupecki, średzki, turecki, wrzesiński

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
M
Michał
Szukałem domu dla mojej rodziny i postanowiłem zlecić poszukiwania ABA Nieruchomości. To był strzał w dziesiątkę, bo znając moje wymagania, przedstawili mi w krótkim czasie kilka ofert. Na jedną się zdecydowałem i już jesteśmy po przeprowadzce.
J
Jan
Polecam usługi ABA Nieruchomości. Biuro pomaga w sprzedaży domów kompleksowo. Nie tylko przygotowuje ciekawą ofertę i ją zamieszcza w internecie, ale też dokonuje wyceny, mierzy powierzchnię i umawia notariusza.
A
Adam
Polecam Biuro znalazło mi lokal do wynajęcia, gdzie mogę prowadzić swoją działalność gospodarczą.