Przedszkole Miejskie nr 10 "Zielony Świat"

Przedszkola publiczne
ul. Prusa 22c, 64-100 Leszno wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)

Informacje

Firma Przedszkole Miejskie nr 10 "Zielony Świat" prowadzi działalność w branży Przedszkola publiczne. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Leszno w województwie wielkopolskim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: poczta@przedszkolezielonyswiat.pl lub telefonicznej (65) 52... możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Adres wykonywania działalności przez Przedszkole Miejskie nr 10 "Zielony Świat" to ul. Prusa 22c, 64-100 Leszno. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
W ofercie firm z branży, najczęściej pojawiają się:
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników Przedszkole Miejskie nr 10 "Zielony Świat" oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.