Restauracja Komfort Hania ZUH Hanna Kubacka

Zorganizujesz u nas wesele i chrzest

Restauracje
ul. Cmentarna 19, 64-830 Margonin wielkopolskie
(4 opinie) napisz opinię
Restauracja Komfort Hania ZUH Hanna Kubacka

Informacje

Opis działalności
Restauracja Komfort powstała w 2001 roku. Nasza siedziba znajduje się w Margoninie, na terenie województwa wielkopolskiego. Właścicielką jest Hanna Kubacka.
Produkty i usługi
Zaproponować możemy Państwu gościnę we wspaniałej restauracji. Wiedząc, co lubią ludzie, którzy ans odwiedzają, przygotowaliśmy klimatyczny wystrój i smaczne daniach pochodzące z kuchni polskiej.

Poza tym podejmujemy się organizacji różnego typu przyjęć. Zamówić u nas można małe imprezy rodzinne oraz duże wesela i imprezy firmowe. Naszą specjalnością są przyjęcia weselne, komunijne, jubileusze. Możemy pochwalić się tym, że zawsze zostajemy pochwaleni przez Gości.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz dowolność w doborze potraw, którymi tak chętnie zajadają nasi Goście. Dodatkowo świadczymy także usługi cateringowe. Specjalnie dla Państwa możemy przygotować jedzenie na urodziny, imieniny oraz inne okazje świętowane poza naszym lokalem. Trudnimy się realizacją zarówno ciepłych posiłków, jak i zimnych bufetów.

Uzupełnieniem oferty jest także wynajem samochodów ślubnych. Bardzo się cieszymy, że to właśnie my możemy zaproponować podróż przepełnioną elegancją, klasyką i stylem.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
Y
Yanoosh
Nie powiem o tym miejscu złego słowa. Bardzo wszystko mi się podoba.
K
Konrad
Warto organizować tutaj imprezy. Dziadkowie mieli pięćdziesięciolecie ślubu i wszyscy byli zachwyceni. Fajnie, że w końcu znaleźliśmy odpowiednie miejsce.
L
Laura
Super jedzenie. Można śmiało powiedzieć, że pomysłowe oraz domowe zarazem. Kucharze mają dobry smak.
J
Jolka
Już dawno nie byłam na uroczystym weselu. Szkoda, że nie zapowiada mi się teraz żadne kolejne. Było ekstra.